www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 червня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Відбулася 5 сесія Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
26 травня відбулась чергова сесія Павлоградської районної ради.

На початку засідання голова районної ради Дмитро Павлов проінформував присутніх про визначну подію для Павлоградського району – 20 травня Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней освятив новозбудований Храм Пресвятої Трійці в с. Новоіванівське Юр’ївської громади. Окрема повага висловлена депутату районної ради, відомому в області та Україні фермеру Леоніду Гудожнику, який разом з сім’єю став ініціатором та безпосереднім організатором будівництва Храму.

Також депутати поздоровили міського голову Павлограда Анатолія Вершину з перемогою в 25-ій Загальнонаціональній програмі «Людина року – 2020» в номінації «Кращий міський голова України». Дмитро Павлов нагадав, що серед 15 кращих громад в Рейтингу кращих громад Діпропетровської області за 2020 рік – 5 представляють Павлоградський район: а саме Троїцька, Павлоградська, Вербківська, Тернівська та Богданівська громади.

Крім того на сесії було представлено т.в.о. начальника Павлоградського районного відділу поліції підполковника Андрія Ноженка, який наголосив на важливості співпраці з депутатським корпусом та громадським активом району.

На сесії було розглянуто ряд бюджетних та майнових питань, затверджено План роботи районної ради на ІІ півріччя 2021 року, а також відповідно до законодавства прийнято рішення про делегування окремих повноважень Павлоградській райдержадміністрації та затверджено Порядок контролю за їх здійсненням.

Разом з тим, Дмитро Павлов підкреслив, що в даний час завершується обговорення та затвердження змін до законодавства в напрямку децентралізації і остаточного визначення сфер відповідальності районного рівня місцевого самоврядування.

На завершення сесії, голова фракції політичної партії «Європейська солідарність» в райраді Павло Карнета оголосив Заяву фракції стосовно критичної ситуації в країні з оформленням та наданням субсидій.

Депутат Іван Чорний звернув увагу та запропонував керівництву районної ради та райдержадміністрації провести окремий спеціальний розгляд питання оплати транспортування природного газу.

Голова профільної постійної комісії ради Микола Пономарчук запропонував розглянути доцільність створення робочої групи з взаємодії з Павлоградським районним відділом поліції із залученням представників територіальних громад.

Присутній на сесії депутат Дніпропетровської обласної ради Артур Мартовицький відзначив важливість роботи постійних комісій та депутатів районної ради з підготовки пропозицій по найактуальнішим проблемним питанням для людей, а також прокоментував інформацію стосовно дорожнього будівництва в області.

Пленарне засідання 5 сесії Павлоградської районної ради VIII скликання
Засідання президії районної ради
Засідання постійних комісй районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор