www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Привітання голови Павлоградської районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим!
Версія для друку Написати листа


Шановні жителі Павлоградського району!
Дорогі земляки!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.
Для кожного українця рік, що минає, був неоднозначним і непростим, адже для когось він був роком випробувань та реформ, для когось – роком нового досвіду, знань і життєвої мудрості. Але з усією впевненістю можу сказати, що всі здобутки Павлоградщини, її слава і авторитет – це результат Вашої повсякденної кропіткої праці, шановні земляки! Я глибоко вдячна депутатам районної та сільських рад, сільським головам, старостам, керівникам бюджетних установ, сільськогосподарських та комунальних підприємств, небайдужим жителям за активну участь у житті району, за Вашу підтримку, терпіння, доброзичливість і довіру! Вірю, що спільними зусиллями в мирі та злагоді, ми подолаємо усі труднощі.
Також дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Павлоградської районної ради щиросердечно привітати всіх мешканців Павлоградщини з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!
Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.
Щиро бажаю, щоб у Ваших думках ніколи не згасав вогонь надії, любові та добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбутнє осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення та здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!
Щасливого Нового року та веселих різдвяних свят!


З повагою
голова Павлоградської районної ради
Н. Гримайло


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор