www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 16 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
12 грудня 2018 року відбулось пленарне засідання двадцять четвертої сесії Павлоградської районної ради.
Версія для друку Написати листа
12 грудня 2018 року відбулось пленарне засідання двадцять четвертої сесії Павлоградської районної ради. Із 34 обраних депутатів районної ради зареєструвались 30 депутатів. В роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Максимчук С.Є.; депутат Дніпропетровської обласної ради Адамський А.П.; сільські голови; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; керівники комунальних установ, організацій; виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Всього депутатами на постійних комісіях було розглянуто 27 питань, із них в порядку контролю 8 питань, 1 питання не включено до порядку денного сесії, 1 питання розглянуто на суміжних за напрямком діяльності комісіях, до порядку денного пленарного засідання внесено 14 питань.

Проект порядку денного двадцять четвертої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.


До порядку денного пленарного засідання внесено такі основні питання:

1. Про перенесення залишків коштів з спеціального фонду районного бюджету до загального фонду районного бюджету.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 266-17/VІІ „Про районний бюджет на 2018 рік“.
3. Про районний бюджет на 2019 рік.
4. Про передачу в 2019 році коштів з районного бюджету до бюджету м. Павлоград.
5. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2019 рік.
6. Звіт голови районної ради.
Вносять: постійні комісії районної ради
7. Звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, екології, використання земельних та природних ресурсів, торгівлі та побутового обслуговування населення.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вербківської сільської ради Павлоградського району.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Межиріцької сільської ради Павлоградського району.

10. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 жовтня 2018 року № 352-23/VІІ „Про створення комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Павлоградського району“.
12. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 9-2/VІІ „Про президію Павлоградської районної ради VІІ скликання“.
13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
14. Про план роботи районної ради VIІ скликання на І півріччя 2019 року.

Перед розглядом порядку денного депутат Дніпропетровської обласної ради Адамський А.П. прозвітував про підсумки роботи депутата обласної ради на виборчому окрузі в 2018 році.

Засідання постійних комісій:

з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад (06.12.2018)з питань АПК, благоустрою населених пунктів району та розвитку підприємництва на селі (12.12.2018)


з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, екології, використання земельних та природних ресурсів, торгівлі та побутового обслуговування населення (12.12.2018)

з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, соціально-культурної сфери, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації (12.12.2018)

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор