www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
30 років з дня утворення Павлоградської районної організації ради ветеранів України.
Версія для друку Написати листа
Шановні голови первинних ветеранських організацій та ветеранського активу Павлоградського району!

Дозвольте мені щиро і сердечно привітати Вас з 30 річницею з дня утворення Павлоградської районної організації ради ветеранів України.
Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. Ваше покоління винесло на своїх плечах весь тягар війни, відродило країну після воєнної розрухи, пережило багато випробувань, болю та втрат і при цьому зберегло гідність, віру, силу духу, любов до рідної землі.
З кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків далеких воєнних подій, тих, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.
Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею! Миру вам, оптимізму і благополуччя!


З повагою
голова районної ради Гримайло Н.В.,
депутатський корпус,
сільські ради


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор