www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 8 липня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Пам’ятка Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області для батьків щодо безпечного відпочинку дітей під час літніх канікул
Версія для друку Написати листа

Настає літо - пора літніх канікул та відпочинку дітей, цікавих мандрівок, нових справ і вражень. Під час літніх канікул дітей підстерігає підвищена небезпека як вдома, так і на дорозі, під час відпочинку на водоймах, у лісі, на ігрових майданчиках, під час прогулянок. Цьому сприяє тепла погода, поїздки й допитливість дітей, наявність вільного часу і відсутність належного контролю з боку дорослих.
Щоб діти під час відпочинку були радісними і здоровими, необхідно пам'ятати ряд правил і умов при організації їх відпочинку з батьками, друзями та на самоті.
Шановні батьки! Керівництво Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області попереджає Вас про те, що на Вас лежить відповідальність за життя і здоров'я Ваших дітей в період літніх канікул, про недопущення залишення дітей без нагляду на воді і поблизу водойм, а також в інших травмонебезпечних місцях, що представляють загрозу життя і здоров'ю дітей.
Щоб уникнути непередбачених ситуацій з дітьми, переконливо просимо Вас:
- суворо контролювати вільний час ваших дітей,
- дозволяти купання на водоймах тільки у встановлених місцях і у вашій присутності,
- плавання та ігри на воді, окрім задоволення, несуть загрозу життю і здоров'ю дітей. Коли дитина у воді, не спускайте з неї ока, не відволікайтеся - часом хвилина може обернутися трагедією,
- обов'язково поясніть дітям, що вони не повинні купатися самостійно, а також пірнати в незнайомому місці.
- дорослий, який наглядає за дітьми, що купаються, повинен сам уміти плавати та надавати першу домедичну допомогу.
- не дозволяйте дітям на велосипедах виїжджати на проїжджу частину дороги,
- проявляйте обережність і дотримуйтеся усіх вимог безпеки, знаходячись з дітьми на ігровому або спортивному майданчику, в поїздці або під час відпочинку на природі,
- не дозволяти дітям самостійно управляти авто- і мототранспортом,
- доведіть до своїх дітей правила пожежної безпеки, поведінці на природі (ліс, парк, річка) і на вулиці,
- навчіть надавати першу домедичну допомогу при нещасних випадках,
- контролюйте місце перебування дітей,
- навчить користуватися телефоном для виклику екстрених служб «101», «102», «103», «104», розкажіть їм про ці служби та в яких випадках необхідно телефонувати за цими номерами.
Пам'ятайте! Життя та здоров’я Вашої дитини залежить від Вашого постійного контролю, любові та турботи! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду, аби їх відпочинок приносив вашій родині лише позитивні емоції.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор