www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
НАПРАЦЮВАННЯ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ у липні 2017 року
Версія для друку Написати листа
Липень місяць – зеніт літа, володар тепла і добра. Адже саме липень дарує нам щедрі врожаї на полях та городах.

Так і в Павлоградській районній раді плідна та кропітка робота голови Павлоградської районної ради Гримайло Н.В. та виконавчого апарату стала результатом вагомих напрацювань.
Перший робочий день липня (04.07.2017) ознаменувався завершенням конкурсу в населених пунктах Павлоградського району „Краща сільська садиба“ за ініціативи народного депутата України Мартовицького А.В. та сприяння Павлоградської районної ради.
Голова районної ради Гримайло Н.В. спільно з народним депутатум України Мартовицьким А.В. відвідали кращі три садиби у с. Вербки, привітали господарів та вручили пам’ятні відзнаки, премії.
Вже 05 липня 2017 року в рамках програми за ініціативи народного депутата України Мартовицького А.В. „Джерела Павлоградщини“ Наталя Василівна і Артур Володимирович здійснили огляд стану криниць сіл Межиріч та Кочережки, а також колодязя „Журавель“ у с. Межиріч.У другій половині дня 06 липня 2017 року в рамках підготовки до 13 сесії Павлоградської районної ради VІІ скликання відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад (голова – Кондрачук В.В.). На засіданні було розглянуто 17 питань:
1. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

2. Про затвердження розпоряджень голови районної ради з питань, які віднесені до компетенції постійної комісії, прийнятих в міжсесійний період.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 164-9/VІІ „Про районний бюджет на 2017 рік“.
4. Про передачу в 2018 році коштів з районного бюджету до бюджету м. Павлоград.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 344-27/VІ „Про затвердження Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад (комунальній власності) Павлоградського району“.
6. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
7. Про передачу об’єктів комунальної власності Павлоградського району у власність територіальної громади м. Тернівка.
8. Розгляд звітів про незалежну оцінку вартості нежитлових приміщень, на які надано дозвіл на оренду ФОП Приходько С.П. та ПП „Геолайф“.
9. Про встановлення пільгової орендної ставки КП „Редакція газети „Рідний край“.
10. Про результати перевірки стану використання майна (будівель і споруд) ПРКП „ПМК-90“ та ПРКП „ППМК“.
11. Про надання попереднього дозволу на оренду нежитлового приміщення ПрАТ „Київстар“.
12. Про контракт з директором Павлоградського районного комунального підприємства „Павлоградська механізована колона № 90“.
13. Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права комунальної власності Павлоградського району.
14. Про припинення діяльності комунального закладу охорони здоров’я „Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги“ та його структурних підрозділів шляхом реорганізації (перетворення).
15. Звіт директора КПНЗ „Павлоградський еколого-натуралістичний центр дітей та юнацької молоді“ про результати діяльності за 2016-2017 навчальний рік та підготовку до 2017-2018 навчального року в частині використання бюджетних коштів та комунального майна.
16. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад на ІІ півріччя 2017 року.
17. Різне.


А вже ввечері 06 липня 2017 року керівництво Павлоградського району та депутати районної ради взяли участь у заходах присвячених традиційному східнослов’янському святі Івана Купала, що проходили на території кожної сільської ради району.

10 та 11 липня 2017 року продовжили свою роботу в рамках підготовки до 13 сесії Павлоградської районної ради VІІ скликання постійні комісії районної ради з питань АПК та розвитку підприємництва на селі (голова – Чорний І.М.) та з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населення (голова – Мірошниченко С.О.), розглянувши на своїх засіданнях ряд нагальних та важливих питань.

Також 11 липня 2017 року відбулися засідання президії районної ради та пленарне засідання районної ради. Члени президії на своєму засіданні погодили проект порядку денного, а потім депутати районної ради його затвердили, розглянувши та прийнявши відповідні рішення з таких питань:
1. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 164-9/VІІ „Про районний бюджет на 2017 рік“.
3. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за І квартал 2017 року.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 344-27/VІ „Про затвердження Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад (комунальній власності) Павлоградського району“.
5. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
6. Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права комунальної власності Павлоградського району
7. Про контракт з директором Павлоградського районного комунального підприємства „Павлоградська механізована колона № 90“
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Богданівської сільської ради.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Межиріцької сільської ради.
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 квітня 2016 року № 71-4/VII „Про затвердження Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки“ в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“
11. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
12. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року.


(президія)Павлоградський район завжди відзначався своєю цілеспрямованістю щодо впровадження проектної діяльності та своїми надбаннями у цій сфері діяльності.
Саме поділитись досвідом з проектного менеджменту, зокрема в рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК, та відзначити проект „Малібу по Привовчанськи“ – переможця конкурсу міні-грантів в сільській місцевості в рамках проекту „Місто своїми руками“ 2016 року, що став відомим на всю Україну, випала нагода голові Павлоградської районної ради Гримайло Н.В. 11 та 12 липня 2017 року, надавши інтерв’ю каналу ТРК „Україна“ та „34 каналу“ (трансляція інтерв’ю відбулася 21 липня 2017 року).А вже 19 липня 2017 року відбулися районні урочистості – церемонія нагородження переможців конкурсу міні-грантів в сільській місцевості в рамках проекту „Громада своїми руками“ 2017 року.
2017 рік став знаменним для територіальних громад Павлоградського району: по-перше, проект отримав нову, і дуже доречну, назву „Громада своїми руками“; по-друге, в конкурсі мали змогу взяти участь представники усіх сільських рад району. До речі, ініціатором цих нововведень стала Гримайло Н.В., голова районної ради.
Для сільських громад Павлоградського району участь у всіляких конкурсах – звичайна справа. Тому ініціативні жителі громад разом із сільськими головами дуже активно долучилися до справи, тому й отримали такий гарний результат.
Активні мешканці сіл Богуслав, Межиріч, Булахівка, Карабинівка, Кочережки, Вязівок, Вербки та Нові Вербки, Богданівка, Троїцьке, Привовчанське та Малоалександрівка, а також Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги подали на розгляд конкурсної комісії 25 проектних заявок. Фонд конкурсу від ДТЕК становить 517 тис. грн.
І 12 проектів-переможців отримали свої заслужені нагороди, а всі учасники – слова подяки від керівництва району та представників компанії ДТЕК.
Районна рада тісно співпрацює з обласною радою у напрямку проектної діяльності. Саме в липні були підведені підсумки обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. Слід зауважити, що 50 громад – районів, міст, селищ, сіл області претендували на гранти від 260 до 700 тис. грн., і 5 проектів з яких були від нашого району.
Переможцем конкурсу став проект „Реконструкція парку „Дружба“ шляхом обладнання спортивних площадок та зони відпочинку – запорука здоров’я, достатку та розвитку територіальної громади“ Троїцької сільської ради, яка отримає з обласного бюджету 500 тис. грн. на його реалізацію (загальний бюджет проекту становить 980 тис.грн.).
Ми вдячні обласній раді за надану можливість брати участь в таких конкурсах, та за навчання наших громад брати участь у ґрантових програмах.
19 липня 2017 року в Дніпропетровській обласній раді відбулася робоча нарада з питань проведення заходів у рамках обласного фестивалю-ярмарку „Петриківський дивоцвіт“, в якій взяли участь Приходько Л.В., начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради та Головко І.В., спеціаліст КЗК „Павлоградський районний культурно-дозвільницький центр“.
Відповідно на рівні Павлоградської районної ради 20 липня та 25 липня 2017 року за ініціативи та під головуванням Гримайло Н.В., голови районної ради, відбулися робочі наради з питання підготовки заходів щодо участі Павлоградського району в обласному фестивалі-ярмарку „Петриківський дивоцвіт“ ( дата проведення – 16 вересня 2017 року, смт. Петриківка), за участі виконавчого апарату районної ради, представників райдержадміністрації та КЗК „Павлоградський районний культурно-дозвільницький центр“. У процесі роботи було визначено учасників за номінаціями, погоджено проект заявки щодо участі, опрацьовано варіанти маршрутів.
В цілому протягом місяця голова районної ради Гримайло Н.В. проводила щотижневі оперативні наради з виконавчим апаратом районної ради та керівниками комунальних підприємств, брала участь у нарадах з сільськими головами, у засіданні громадської ради Павлоградського району, нарадах райдержадміністрації з питань соціального захисту сімей загиблих учасників АТО, з питань соціального захисту дітей та діяльності Межиріцького НВК.

На особистому контролі у голови Павлоградської районної ради:

• рішення районної ради та пропозиції депутатів районної ради, порушені під час пленарних засідань, засідань постійних комісій та особистих звернень;
• виконання регіонального плану заходів щодо виконання Указу Президента України від 07.12.2016 № 545/2016 „Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік“;
• напрямки використання субвенції з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутата обласної ради Адамського А.П.;
• процес розгляду сесіями сільських рад району питання про надання згоди сільських рад щодо передачі до комунальної власності Богданівської сільської ради Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги з його структурними підрозділами на умовах співфінансування;
• формування районного бюджету на 2018 рік;
• оптимізація діяльності комунальних установ, закладів та підприємств району.Виконавчий апарат Павлоградської районної ради:

• з 02 до 09 липня 2017 року в рамках проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“, що реалізується благодійним фондом „Агенція місцевого економічного розвитку м. Зеленодольськ“ у партнерстві з СГО „Фундація локальних ініціатив Донеччини“ (Україна) та Фондом культурного розвитку „Znak“ (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy) і при співфінансуванні компанії ДТЕК, відбувся навчальний візит до Польщі (м. Краків), в якому взяла участь Приходько Л.В., начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради. Мета візиту – це ознайомлення з адміністративно-територіальним устроєм, особливостями діяльності органів місцевого самоврядування, обмін досвідом у сфері взаємодії з громадськістю та розвитку проектної діяльності;
• для залучення додаткових ресурсів для фінансування соціальних ініціатив територіальних громад району розпочато співпрацю з Британською Радою в Україні в рамках проекту „Активні громадяни“;
• з метою посилення заходів з підвищення якості підготовки тендерної документації та ефективності здійснення публічних закупівель із застосуванням системи електронних закупівель члени тендерного комітету Павлоградської районної ради: Деркач В.І., радник голови районної ради з економічних питань, Кравченко Л.А., начальник відділу з питань кадрової роботи виконавчого апарату районної ради, Бублик О.А., заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, успішно пройшли он-лайн навчання на державному навчальному інтернет-ресурсі, отримавши знання з курсу „Публічні закупівлі“.
Зокрема, Пазенко С.І., начальник відділу розвитку місцевого самоврядування, та Зварич С.В., головний спеціаліст фінансово-господарського відділу, за сприяння Центру державних замовлень пройшли навчання – 2-денні курси у сфері публічних закупівель „Публічні закупівлі в Україні“ та отримали сертифікати.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор