www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ КРАЩИХ ПРАКТИК СТАЛОГО РОЗВИТКУ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ на круглому столі „Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні“ у м. Київ за сприяння Програми розвитку ООН в Україні
Версія для друку Написати листа
З 01 січня 2016 року офіційно вступили в силу 17 Цілей сталого розвитку, що є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року. Виступаючи на Саміті, Президент України зазначив, що „для досягнення цілей сталого розвитку на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, що на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість. Цілі сталого розвитку служитимуть в якості загальної основи для подальших перетворень в Україні“.

Саме ці події сприяли подальшому розвитку та проведенню відповідних заходів як на регіональному, так і на національному рівні.
Зокрема, 28 березня 2017 року у Павлоградському районі відбувся Форум місцевого розвитку та круглий стіл на тему: „Використання методології проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“ задля досягнення цілей сталого розвитку“ за участю Харченко О.П., координатора проекту ЄС/ПРООН „МРГ“ у Дніпропетровській області, сільських голів, голів та членів благодійних організацій, функціональних груп громад, що є учасниками ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН „МРГ“, виконавчого апарату районної ради, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації.
А вже 20 квітня 2017 року у Великому конференц-залі Президії Національної академії наук (м. Київ) на круглому столі „Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні“ Павлоградський район презентував власний досвід кращих практик сталого розвитку.
На початку заходу всіх учасників круглого столу (а це – наукова еліта України, представники міністерств України та всіх регіонів України від сільського до обласного рівнів) привітала заступник директора Програми розвитку ООН в Україні Блерта Чела.
Модератором заходу була Тимочко Т.В., координатор консультативного процесу з розроблення Стратегії сталого розвитку України, голова Всеукраїнської екологічної ліги, голова Національної екологічної ради.
Інформацією, досягненнями та успіхами Павлоградського району поділилися з усіма учасниками заходу Голосна О.В., Привовчанський сільський голова, та Приходько Л.В., начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, куратор районного ресурсного центру.
Слід зазначити, що у Павлоградському району досягнення цілей сталого розвитку здійснюється шляхом активної участі територіальних громад у проектній діяльності. Привовчанська територіальна громада є презентаційною громадою, так як є найактивнішою: з 2008 року реалізовано 9 проектів на загальну суму близько 2,2 млн. грн., готується ще одна проектна заявка на суму 1,1 млн. грн.
Всього на сьогоднішній день на території Павлоградського району з 2008 року в рамках проектної діяльності реалізовано – 52 проекти розвитку в населених пунктах району загальною вартістю 13,2 млн. грн. (на завершальному етапі 3 проекти – 1,2 млн. грн., подано для участі в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 5 проектів).
В рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК реалізовано 30 проектів загальною вартістю 11,9 млн. грн., із них: 9 міні-проектів на загальну суму 692,6 тис. грн. в рамках конкурсу „Місто своїми руками“.
Сподіваємось, що в подальшому надбання Павлоградського району примножаться, і це буде нашим особистим внеском у досягненні цілей сталого розвитку та розвитку місцевого самоврядування в Україні.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор