Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


14 березня 2019 року відбулось пленарне засідання двадцять п’ятої сесії Павлоградської районної ради. Із 34 обраних депутатів районної ради зареєструвались 24 депутата. В роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Максимчук С.Є.; перший заступник керівника Павлоградської місцевої прокуратури Коршун О.В.; сільські голови; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; керівники комунальних установ, організацій; виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Всього депутатами на постійних комісіях було розглянуто 27 питань, із них в порядку контролю 11 питань, 1 питання розглянуто на суміжних за напрямком діяльності комісіях, до порядку денного пленарного засідання внесено 15 питань.

Проект порядку денного двадцять п’ятої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.


До порядку денного пленарного засідання внесено такі основні питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
2. Про укладання договорів про передачу коштів між місцевими бюджетами у 2019 році.
3. Про укладання договорів про передачу субвенції на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції в 2019 році.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року № 359-24/VІІ „Про районний бюджет на 2019 рік“.
5. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за 2018 рік.
6. Звіт про виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Павлоградському районі на 2017-2018 роки.
7. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Павлоградському районі на 2019-2020 роки.
8. Звіт про виконання Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки“ в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
9. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 344-27/VІ „Про затвердження Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад (комунальній власності) Павлоградського району“.
11. Про порядок підготовки проектів рішень районної ради.
12. Про затвердження положення про он-лайн Інтернет трансляцію засідань Павлоградської районної ради.
13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
14. Звіт про виконання програми фінансової підтримки регіональної газети „Рідний край“ для висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування району на період 2013- 2018 роки.
15. Звіт про виконання Програми забезпечення надання населенню Павлоградського району якісних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно 2016- 2018 роки.

Перед розглядом порядку денного перший заступник керівника Павлоградської місцевої прокуратури Коршун О.В. прозвітував про результати діяльності Павлоградської місцевої прокуратури на території Павлоградського району Дніпропетровської області за 2018 рік.
В „Різному“ голова райдержадміністрації Максимчук С.Є. звернув увагу депутатів районної ради на їх відвідування сесій сільських рад та необхідності роз’яснення сільським депутатам проблем, які порушуються на засіданнях постійних комісій районної ради, проблем, які виникають в районному бюджеті. А також, проінформував про реалізацію спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.


Засідання постійних комісій:з питань АПК, благоустрою населених пунктів району та розвитку підприємництва на селі (12.03.2019)з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, соціально-культурної сфери, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації (12.03.2019)

з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад (12.03.2019)

з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, екології, використання земельних та природних ресурсів, торгівлі та побутового обслуговування населення (14.03.2019)