www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Форуму місцевого розвитку Павлоградського району
Версія для друку Написати листа
01 листопада в рамках Форуму місцевого розвитку Павлоградського району відбулось засідання круглого столу та тему: „Використання методології МРГ задля досягнення сталого розвитку організацій громад“ проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ“.

У роботі форуму взяли участь: Харченко Олена Павлівна – координатор проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“ у Дніпропетровській області; Маєтний Олександр Миколайович – заступник начальника відділу розвитку місцевого самоврядування та децентралізації виконавчого апарату Дніпропетровської області; Краснов Олександр Сергійович – перший заступник голови райдержадміністрації; сільські голови; голови благодійних організацій та активісти територіальних громад; виконавчий апарат районної ради; керівники управлінь та відділів райдержадміністрації; засоби масової інформації.
Наталя Василівна привітала всіх присутніх у цій залі словами: „Сьогодні Форум місцевого розвитку Павлоградського району підсумовує роботу ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“, а це – чотири роки плідної праці і територіальних громад, і району, і нашого координатора проекту Харченко Олени Павлівни, а також всього Проекту в цілому.
Звернула увагу всіх присутніх, що саме завдяки проекту МРГ територіальні громади району освоїли методику проектної діяльності, навчились об’єднуватись для вирішення важливих питань і отримувати позитивні результати.
Проект покращив інфраструктуру громад-учасниць, підняв на якісно новий рівень взаємовідносини між громадою, владою, міжнародною спільнотою та бізнесом.
Саме досвід МРГ, набуті навички спонукали всіх нас і надалі успішно розвивати проектний менеджмент на території району – це участь у різноманітних вітчизняних та міжнародних фондах, проектах та конкурсах.
І сьогодні вже наші ОТГ готові до подальшої співпраці з Проектом у майбутньому“.

На порядку денному були розглянуті питання:
1. Про підведення підсумків впровадження мікропроектів громад Павлоградського району в рамках ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“.
2. Про результати співпраці громад Павлоградського району з проектом ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“ – 2009-2017 роки.
3. Про отримані результати та набутий досвід громад під час реалізації мікропроектних пропозицій в рамках ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“.
4. Про перспективи співпраці територіальних громад з проектом ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“.

Наталя Василівна відзначила Подякою голови районної ради Харченко О.П. за вагомий особистий внесок у розвиток партнерських відносин і проектної діяльності, підтримку громадських ініціатив та сприяння у реалізації мікропроектних пропозицій територіальних громад району в рамках проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“.
Подяками голови районної ради були нагороджені Холоденко Л.П. – Вербківський сільський голова, Голосна О.В. – Привовчанський сільський голова, Безкровоний С.П. – заступник Богданівського сільського голови з питань діяльності виконавчого органу, Шевела В.О. – староста виконавчого комітету Вербківської сільської ради (с. Кочережки, с. Підлісне, с. Жолобок), за вагомий особистий внесок у розвиток проектної діяльності, партнерських відносин, підтримку громадських ініціатив та активну участь у реалізації мікропроектної діяльності.
Також, подяками голови районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток проектної діяльності, підтримку громадських ініціатив та активну участь у реалізації мікропроектної пропозиції нагороджувались:
Білич Л.О. – член функціональної групи з реалізації проекту села Вербки; Кабанова Г.І. - член функціональної групи з реалізації проекту села Привовчанське; Чернік Т.М. - член функціональної групи з реалізації проекту села Нова Русь; Пластун Н.П. - член функціональної групи з реалізації проекту села Кочережки; Коваль Ю.А. – голова Вербківської сільської благодійної організації „Горизонти майбутнього“; Микулянич С.М. – голова Новоруської сільської благодійної організації „Пролісок життя“; Мала Л.Р. – голова Кочережківської сільської благодійної організації „Георгіївська“; Ключко І.П. – член правління Привовчанської сільської благодійної організації „Добробут“; Госало В.Ф. – директор ПП ВКФ „Траст“; Вожковський С.П. – директор ТОВ „Буделектромонтаж-417“; Коваль В.М. – директор С.К. „Електробуд; Доценко Т.В. – директор ТОВ „Альтернатива-Т“.
За результатами конкурсного відбору, в рамках проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“, Павлоградський ресурсний центр став одним із кращих ресурсних центрів, в результаті чого отримав для поліпшення роботи центру нові технічні засоби: принтер, ноутбук та фотокамеру.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор