Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


З метою сприяння та підтримки реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, інформування та залучення дітей і молоді в рамках проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“ Павлоградською районною радою спільно з проектом „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“ оголошується конкурс творчості для дітей та молоді „Єдина громада“.

Метою Конкурсу є підвищення громадянської активності та обізнаності мешканців громад, в яких реалізується Проект, в тому числі молодшого покоління, з питань можливості участі людей в житті спільноти, налагодження партнерства, участі в реформах децентралізації та об'єднання на місцевому рівні.
Основне завдання Конкурсу: привернення уваги суспільства до питань об’єднання та мирного існування людей в громадах, виховання у дітей та молоді почуття єдності та поваги один до одного, бажання займати активну позицію в житті суспільства та навчати цього старших.
В конкурсі можуть брати участь:
в категорії „кращий малюнок чи інсталяція“ – діти від 8 до 13 років;
в категорії „кращий відеоролик, фотороботи або інсталяції“ – молодь з 14 років.
Положення про Конкурс затверджено розпорядженням голови Павлоградської районної ради від 08 лютого 2017 року № 4-Р „Про конкурс творчості для дітей та молоді „Єдина громада“.
З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитись на веб-сайті Павлоградського району http://bit.ly/2kqc7W2
Запрошуємо всіх бажаючих до участі у Конкурсі.