www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Головні події Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
Презентаційний захід – міні-конференція

„Децентралізація: основи, можливості та перспективи“

22 березня 2017 року на території Павлоградського району в рамках проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“ було проведено ряд заходів.
З самого ранку команда (за умовами Проекту) майбутньої Межиріцької ОТГ: ПРИХОДЬКО Людмила, ГОЛОСНА Ольга, ДОВГИЙ Вадим, а також СТАДНІК Юлія, керівник проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“ завітали до Привовчанської ЗШ І-ІІІ ступенів, Межиріцької ЗШ І-ІІІ ступенів № 2, Межиріцького НВК та Булахівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ознайомились з роботами учасників І етапу конкурсу творчості для дітей та молоді „Єдина громада“ та вручили усім учасникам дипломи за участь (як зазначалось раніше, у конкурсі взяло участь 163 дитини).
Вражала дитяча безпосередність, щирість оченят і добро сердець, адже дорослі саме їм довірили серйозні речі: показати, намалювати та зобразити, що ж таке ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. Ми отримали масу задоволення.
А вже в другій половині дня у приміщенні Павлоградської районної ради було проведено презентаційний захід – міні-конференція „Децентралізація: основи, можливості та перспективи“, учасниками якого були: депутати районної ради, директори шкіл, керівники комунальних закладів району, виконавчий апарат районної ради, ЗМІ та переможці ІІ етапу конкурсу творчості для дітей та молоді „Єдина громада“.
Спочатку для всіх присутніх була ще раз озвучена інформація про Проект і творчий конкурс, після чого перейшли до урочистого моменту – вручення дипломів Проекту, Грамот Павлоградської районної ради та солодощів переможцям ІІ етапу (11 дітей) творчого конкурсу для дітей та молоді „Єдина Громада“. Також були вручені сертифікати за участь у Проекті „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“ ПРИХОДЬКО Людмилі, ГОЛОСНІЙ Ользі та ДОВГОМУ Вадиму.
Переглянули відеофільм – хроніки менторської програми за участі нашої команди, та отримали дуже корисну інформацію про вже діючу Зеленодольську ОТГ, що допоможе врахувати всі позитиви та негативи (на жаль від них не вберегтись) у подальшому формуванні нашої Межиріцької ОТГ.
Та найголовніше: і учасники Проекту (ПРИХОДЬКО Людмила, ГОЛОСНА Ольга, ДОВГИЙ Вадим) і переможці творчого конкурсу зі своїми роботами (НАДРАГА Віталіна, ДОВГИЙ Тарас, ДОНЧЕНКО Віталій та БУНАКОВА Уляна) візьмуть участь у заключному етапі Проекту – НеКонференції „ЗД: Децентралізація. Діалог. Демократія“, що запланований на серпень 2017 року у м. Дніпро.
Ми вдячні Проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“, вдячні СТАДНІК Юлії за надану можливість взяти участь у проекті та за підтримку.

Начальник організаційного відділу
виконавчого апарату Павлоградської районної ради Л.ПРИХОДЬКО

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор