www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
11 січня 2018 року відбулось засідання вісімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання.
Версія для друку Написати листа

В роботі сесії взяли участь: сільські голови; керівники комунальних закладів та установ району; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; виконавчий апарат районної ради; представники засобів масової інформації.

Проект порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.

До порядку денного пленарного засідання було внесено – 11 питань:
1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 266-17/VІІ „Про районний бюджет на 2018 рік“.
2. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу культури „Павлоградська районна бібліотека“.
3. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу культури „Павлоградський районний культурно-дозвільницький центр“.
4. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального позашкільного навчального закладу „Павлоградський еколого-натуралістичний центр дітей та юнацької молоді“.
5. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа Павлоградського району“.
6. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального позашкільного закладу освіти „Районний Будинок творчості дітей та юнацтва“.
7. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунальної установи „Павлоградський районний методичний кабінет“.
8. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
8. Про передачу коштів між місцевими бюджетами в 2018 році.
10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
11. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 листопада 2017 року № 262-16/VІІ „Про структуру виконавчого апарату районної ради“

В „Різному“ було прийняте протокольне рішення:
„Рекомендувати Троїцькій сільській раді вивчити питання та вжити заходів щодо створення комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до 01 лютого 2018 року.
Рекомендувати Павлоградській райдержадміністрації вивчити питання щодо перетворення діючого закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в комунальний та інформувати районну раду до 01 лютого 2018 року.
Після отримання інформації від Троїцької сільської ради та Павлоградської райдержадміністрації повторно винести ці питання на розгляд постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад“.
Всі питання, що були розглянуті на засіданнях постійних комісіях районної ради відповідно до напрямку роботи, погоджені і рекомендовані для включення до проекту порядку денного сесії.


11.01.2018 року
Засідання постійної комісії з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації11.01.2018 року
Засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор