www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Віват літо! Віват канікули!
Версія для друку Написати листа
Цікаво, захоплююче розпочалось літо 1 червня 2017 року для молодших школярів нашого району, які відпочивали в 14 пришкільних таборах з денним перебуванням. Кожен день відпочинку для наших вихованців став яскравим калейдоскопом подій, змагань, конкурсів, екскурсій, подорожей, бо до усього приклали свого розуму, творчості та натхнення більше 80 педагогічних працівників в тому числі учителі іноземної мови. Цікаво, незвично, невимушено, яскраво діти мали можливість вдосконалювати свої знання та вміння з англійської мови у мовних загонах, які працювали в кожному таборі.

Швидко пролетіла весела зміна. Сповнені вражень, сьогодні дітлахи розпрощалися з таборами, але всі чудові враження, які вони отримали в таборі, надовго залишаться в їхній пам’яті. В цьому році вже традиційно проводився конкурс на кращу організацію оздоровлення та відпочинку. До участі в ньому долучились загальноосвітні заклади району та Богданівської громади.
В районному етапі конкурсу-огляду на кращу організацію відпочинку в пришкільному таборі взяли участь 11 пришкільних таборів. Оцінку роботи давали один одному під час об'їзду 15-16 червня начальники таборів, які і увійшли до складу районної комісії. Колеги високо оцінили велику, кропітку, творчу роботу всіх педагогічних колективів, відмітили, що кожного року рівень організації роботи таборів підвищується. Згідно виставлених членами журі балів визначено переможцями пришкільні табори: „Веселка“ Межиріцької ЗШ І-ІІІ ст. № 2, „Перлина“ Богданівської ЗШ І-ІІ ст., „Світлячки“ Богуславської ЗШ І-ІІІ ст., „Пізнайко“ Межиріцького НВК, „Бригантина“ Новодачинської ЗШ І-ІІІ ст.
Завідувач районного
методичного кабінету Н.Б. АБАБКОВА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор