www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Днями КЗК «Богуславська сільська бібліотека» організувала пізнавально-оглядові екскурсію-вікторину під назвою «Канікули з книгою».
Версія для друку Написати листа
«Канікули з книгою»

Днями КЗК «Богуславська сільська бібліотека» організувала пізнавально-оглядові екскурсію-вікторину під назвою «Канікули з книгою». В світлому та затишному приміщенні бібліотеки на дітей чекали бібліотекарі, які завжди раді своїм відвідувачам. Літо у розпалі, і час літнього відпочинку у дітей шкільного віку ще триватиме довго, але у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв. Адже, книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

13 червня до Богуславської бібліотеки завітали діти та вихователі пришкільного табору «Світлячки» при Богуславській ЗШ I-III ступенів.З вступним словом виступила завідуюча бібліотеки Редька Тетяна, яка розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей. Було презентовано книжково-ілюстративну виставку-рекламу нових книг, на комп’ютерах, ноутбуках та на мультимедійній дошці йшла презентація для дітей. Також завідуюча познайомила всіх з правилами користування бібліотекою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.Присутні познайомилися з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, книжковими виставками, здійснили перегляд відеофільму «Богуславська сільська бібліотека».Діти познайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою книгозбірні. Цікавим, захоплюючим доповненням екскурсії стала інтелектуальна вікторина та бібліо-кафе. Проведена вікторина викликала великий інтерес у дітей, а солодкі призи та фрукти підбадьорили учасників.

Хто вперше завітав до бібліотеки, не залишився байдужим. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та знань. А якщо діти хочуть дружити з книгами, необхідно бережливо ставитися до неї, і вона розповість багато цікавого. З цього дня вони носитимуть почесне звання – ЧИТАЧ.

Весело та радісно було в ці дні в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсіях, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому. Всім дуже сподобались цікаві та пізнавальні екскурсії, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів та приємний подарунок від вихователів.
Стаття завідуючої КЗК «Богуславська сільська бібліотека» Редьки Т.В.

Фото бібліотекаря КЗК «Богуславська сільська бібліотека» Антонян Т.Г.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор