www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
В Павлоградській районній бібліотеці розпочала роботу виставка – інсталяція «Бойцы невидимого фронта – агитбригады в годы Великой Отечественной войны»
Версія для друку Написати листа
Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь. В Павлоградській районній бібліотеці розпочала роботу виставка – інсталяція «Бойцы невидимого фронта – агитбригады в годы Великой Отечественной войны», яка присвячена Дню Пам’яті та Примирення, та Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. На виставці представлені книги, альбоми, газетно-журнальні статті, а головне, справжні експонати часів Другої Світової війни (каски, листи з фронту, подяка від Сталіна, фото, патефон, одяг, та ін..), які допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

Мешканців та гостей міста Павлограда та Павлоградського району запрошуємо відвідати виставку, яка буде діяти до кінця травня, за адресою м. Павлоград, вул.. Г. Світличної 53-а.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор