www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
НАПРАЦЮВАННЯ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ у серпні 2017 року
Версія для друку Написати листа
Серпень місяць – пора відпусток та відпочинку. Та, незважаючи на це, Павлоградська районна рада працювала протягом місяця у відповідному робочому темпі.

В перші дні серпня Павлоградська районна рада спільно з Троїцькою сільською радою (сільський голова Чуприна О.О.) готувались до урочистого відкриття спортивного комплексу в селі Троїцьке, оновленого в ході реалізації проекту-переможця обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування „Розвиток спортивної бази – запорука збереження, зміцнення та відновлення здоров’я сільських дітей, молоді та інших вікових категорій на території Троїцької сільської ради“, яке відбулося 04 серпня 2017 року за участю заступника голови Дніпропетровської обласної ради Куюмчана М.С., голови Павлоградської районної ради Гримайло Н.В., голови Павлоградської райдержадміністрації Максимчука С.Є. та заступника голови Павлоградської районної ради Петренко Л.Я.Проведено роботу щодо підготовки матеріалів для розгляду на черговій сесії районної ради. Надіслано запити до відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, отримано відповідні інформації та підготовлено проекти рішень, що згідно з Законом України „Про доступ до публічної інформації“ висвітлені на офіційному веб-сайті Павлоградського району.
Напередодні державних та професійних свят виконуюча обов’язки голови Павлоградської районної ради Петренко Л.Я. взяла участь:
23 серпня 2017 року у районних урочистостях, присвячених Дню Державного прапора та Дню незалежності України, у с. Межиріч;
25 серпня 2017 року в урочистостях, присвячених Дню шахтаря, у КДЦ „Мир“ та с. Вербки.
Також, 25 серпня 2017 року у м. Дніпро відбулася Неконференція „ЗД: Децентралізація. Діалог. Демократія“ – заключний етап проекту „Сприяння децентралізації у Східній та Центральній Україні“, що реалізується благодійним фондом „Агенція місцевого економічного розвитку м. Зеленодольськ“ у партнерстві з СГО „Фундація локальних ініціатив Донеччини“ (Україна) та Фондом культурного розвитку „Znak“ (Польща) за фінансової підтримки NED (National Endowment for Democracy) і при співфінансуванні компанії ДТЕК.
У заході взяли участь учасники проекту: Приходько Людмила Володимирівна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, Довгий В.М., депутат районної ради, переможці конкурсу творчості для дітей та молоді „Єдина громада“: Надрага Віталіна, Бунакова Уляна (с. Межиріч), Донченко Віталій (с. Привовчанське) та їх батьки.


Учасники Не конференції „ЗД: Децентралізація. Діалог. Демократія“


Обмін досвідом з колегами – як підвищити ефективність роботи ОМС, враховуючи польський досвід.
Роботи переможців конкурсу творчості для дітей та молоді „Єдина громада“ Павлоградського району виставлені для огляду на Неконференції.

Відповідно до постанови ЦВК від 18 серпня 2017 року №164 у створених 202 об’єднаних громадах на 29 жовтня цього року призначено перші вибори, в тому числі у громадах нашого району: Межиріцькій та Троїцькій сільських радах. І велика відповідальність за організацію цього процесу покладається на територіальні виборчі комісії.
Тому вже 29 серпня 2017 року під головуванням в. о. бов’язки голови Павлоградської районної ради Петренко Л.Я. відбулася робоча нарада за участю голови Павлоградської районної виборчої комісії Білоконь-Добриніної Н.І., представників виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації щодо організаційних питань діяльності РВК під час виборчого процесу.
Вже 30 серпня 2017 року Лідія Яківна взяла участь у роботі щорічної педагогічної конференції Павлоградського району,а 31 серпня 2017 року – у освячені криниці (майже сторічної) „Журавель“ у с. Межиріч, реконструкція якої відбулася завдяки реалізації проекту-переможця „Журавель“ в рамках конкурсу міні-грантів компанії ДТЕК „Громада своїми руками“ та програми народного депутата України Артура Мартовицького „Джерела Павлоградщини“.

Продовжено роботу з підготовки заходів щодо участі Павлоградського району в обласному фестивалі-ярмарку „Петриківський дивоцвіт“, що відбудеться 16 вересня 2017 року в смт. Петриківка.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор