www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Капітально ремонтуємо Іларіонівську опорну школу – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Величезна будівля Іларіонівської опорної школи крок за кроком набуває сучасного вигляду. Реконструкцію – першу в історії закладу – проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. На фініші – монтаж енергоефективного фасаду. Всередині підрядники міняють комунікації та осучаснюють класи на третьому поверсі. Реконструкція – у декілька етапів. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти – незалежно від населеного пункту, в якому проживають. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Нині створюємо сучасний освітній простір у понад 30 опорних і основних школах області. Приводимо до ладу і найбільший навчальний заклад Синельниківського району. Після завершення всіх робіт діти матимуть теплу, енергоефективну школу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську опорну школу звели у 1965-му. За цей час будівля застаріла і ззовні, і всередині.

Декілька місяців тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію закладу. Акцент зробили на енергоефективності. Зараз будівля – із новими вікнами та покрівлею. На фініші – термомодернізація фасаду. Його яскраво-жовтий колір навіть у похмуру погоду додає настрою.

«І дітям, і вчителям дуже подобається, що наша школа стає гарненькою. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – сказала в.о. директора школи Катерина Філатова.

«Мені подобається, що школа змінила колір на яскравий. Вона стала красивішою», – поділилася учениця 4-го класу Юлія Шевцова.

Всередині вже нова система опалення. Зараз ремонтники осучаснюють електромережі, систему водопостачання та водовідведення.

Аби не переривати навчальний процес, реконструкцію проводять у декілька етапів. Нині у розпалі – капремонт класів на 3-му поверсі. Вже залили стяжку підлоги. Стіни обшивають гіпсокартоном. Згодом підрядники перейдуть на 2-й поверх.

«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі. Деяким учням доводиться навчатися у другу зміну, та ми готові потерпіти незручності. І батьки ставляться із розумінням. Натомість матимемо оновлені класи. Дуже сподіваємося, що всередині школа буде такою ж гарною, як і ззовні», – сказала вчителька молодших класів Ірина Непомнющева.

«У школі стало дуже тепло, – розповіла учениця 4-го класу Анастасія Філатова. – Нам вже кортить навчатися у яскравих, світлих класах, де все нове і сучасне».

Наступний етап реконструкції – зведення добудови до корпусу. Там облаштують просторі їдальню, актову і спортивну зали. У планах – і осучаснення шкільного стадіону.

У школі – понад 800 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.



Дніпропетровська ОДА реконструює Іларіонівську опорну школу



Будівля вже із новими покрівлею,..



..вікнами



На фініші –..



..термомодернізація фасаду



«Ми дуже вдячні облдержадміністрації за такі зміни», – Катерина Філатова



У розпалі – роботи всередині



Стіни обшивають гіпсокартоном



Всі сили кинуті на осучаснення класів на третьому поверсі



«У школі стало дуже тепло», – Анастасія Філатова



Згодом осучаснять решту класів



«Кожного дня спостерігаємо за змінами у школі», – Ірина Непомнющева



У школі – понад 800 учнів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор



File Attachment Icon
аватар.JPG