www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Cпільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій, екології, використання земельних та природних ресурсів, постійної комісії районної ради з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою
Версія для друку Написати листа
20 червня в малому залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій, екології, використання земельних та природних ресурсів, постійної комісії районної ради з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою.

На порядок денний було внесено питання:
1. Про стан виконання регіонального проекту „Створення ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“ та Програми поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 квітня 2016 року № 71-4/VII „Про затвердження Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки“ в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
Доповідала з двох питань в. о. начальника відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Дейнеженко Ю.С.
На спільному засіданні були присутні голова районної ради Гримайло Н.В., голова райдержадміністрації Максимчук С.Є., заступник голови районної ради Петренко Л.Я., регіональний представник ДТЕК з КСВ/соціального розвитку у місті Павлоград, Павлоградському та Петропавлівському районах Коновалова О.О., депутат районної ради Костенко А.П., виконавчий апарат районної ради, представник управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Загорулько І.В.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор