www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Робота депутата обласної ради Адамського А.П. на виборчому окрузі в Павлоградському районі
Версія для друку Написати листа
3 квітня 2017 року с. Богуслав відвідав депутат Дніпропетровської обласної ради А.П. Адамський В робочій поїздці його супроводжувала голова Павлоградської районної ради Н.В. Гримайло В цей день гостей села привітно зустрічали дорослі і діти, вихователі дитячого дошкільного закладу „Малятко“. Адже там відбулось урочисте відкриття дитячого майданчику, який побудований за депутатські кошти, а саме за кошти субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2016 році.

На відкритті також були присутні Богуславський сільський голова Потапова В.В., помічник консультант депутата ДОР Адамського А.П. Білоконь-Добриніна Н.І., завідувач ДНЗ „Малятко“ Нагорна-Шиян Т.І., вихователі, батьки, діти.
Малеча продемонструвала спортивно-танцювальну програму із використанням нового обладнання. Із задоволенням виконували вправи та розважалися і раділи.
В приміщенні сільської ради Анатолій Павлович провів особистий прийом громадян. На прийомі було 6 чоловік, яким було надано матеріальну допомогу як одиноким людям похилого віку, на лікування та інші побутові потреби. Наприкінці робочої поїздки, депутат зустрівся з керівником фольклорного колективу „Богуславочка“ Хорольською Є.І. Були обговорені питання підготовки та популяризації козацьких пісень, презентації їх широкому глядачу, як елементу нематеріальної культурної спадщини „Козацькі пісні Дніпропетровщини“, що отримали Сертифікат щодо внесення їх до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Сільський голова Потапова В.В. розповіла депутату районної ради Анатолію Павловичу та голові районної ради Наталі Василівні про проблеми села, які сьогодні вирішує сільська рада разом з депутатським корпусом та небайдужими активістами села.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор