www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 25 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Привітання голови Павлоградської районної ради з Днем місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа
Шановні депутати районної та сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування Павлоградського району!

Вітаю всіх з професійним святом!

Від щирого серця я хочу привітати зі святом всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної та сільських рад, сільських голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради та виконавчих комітетів сільських рад, ветеранів місцевого самоврядування.
Це свято нашої громади, громади кожного села. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб мешканців району. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Павлоградщині розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих питань для мешканців району відіграють саме органи місцевого самоврядування.
Висловлюю вдячність депутатам сільських рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.
Впевнена, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.
Уклін і шана вам, дорогі земляки, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, бажання та здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров’я, достатку й благополуччя.
Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою
голова Павлоградської районної ради
Н. Гримайло


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор