www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 23 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Квітень – робочий місяць Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
Місяць розпочався з активної підготовки апарату районної ради до пленарного засідання дванадцятої сесії районної ради VІІ скликання. Розпорядженням голови районної ради засідання було призначено на 13 квітня 2017 року. На порядок денний було внесено 19 питань. Основні з них:

про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 164-9/VІІ „Про районний бюджет на 2017 рік“;
про погодження проекту районної ради та партнерства районної ради у проектах сільських рад – учасників обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самовідчування;
звіт постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населення;
звіти про виконання районних програм;
комунальні питання;
затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період;
та розгляд інших питань.
Проведенню пленарного засідання сесії, як завжди передувало проведення засідань постійних комісій, на обговорення яких було внесено 29 питань, 5 з них розглянуто в порядку контролю та організаційних питань, 5 розглянуто на двох комісіях, 1 питання відправлено на доопрацювання.
Всі питання, які вносились на засідання постійних комісій глибоко вивчались та попередньо опрацьовувались депутатами районної ради за напрямками комісій.
Особливо активно пройшло засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад (голова Кондрачук В.В.), адже саме на цій комісії розглядалось важливе питання з розподілу коштів району на проведення першочергових робіт з соціального розвитку сільських рад, а саме: капітальний ремонт доріг в Межиріцькій та Богуславській сільських радах; капітальний ремонт сільських будинків культури в Карабинівській та Булахівській сільських радах; капітальний ремонт Богуславської амбулаторії сімейного типу; виділення коштів для продовження будівництва водогону в Троїцькій сільській раді - переможцю ІІІ фази Швейцарсько-українського проекту DESPRO; проведення капітальних робіт по створенню матеріальної бази для Булахівського НВК; та проведення інших робіт в районі.На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населення (голова Мирошниченко С.О.) ретельно і прискіпливо було розглянуто звіти керівників відділів райдержадміністрації та комунальних закладів районної ради з виконання районних програм за напрямками, а також звіт про роботу самої комісії.
3 квітня 2017 року в с. Богуслав відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика на території нещодавно відкритого дитячого дошкільного закладу „Малятко“. Захід проходив за участю голови Павлоградської районної ради Гримайло Н.В., депутата обласної ради Адамського А.П., сільського голови Потапової В.В.Дитячий майданчик збудований за кошти субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2016 році.
Вихованці дитячого садка підготували спортивно-танцювальну програму із використанням нового обладнання, із задоволенням виконували вправи, розважались та веселились.
А 11 квітня відбулось урочисте відкриття КНДЗ „Привовчанський ясла-садок „Ромашка“. За сприяння Павлоградської районної ради, Привовчанської сільської ради та благодійної організації „Добробут“. На його базі реалізовано два проекти в рамках Проекту ЄС ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“-ІІІ фаза (2014-2016 роки) реалізовано мікропроект „Інноваційні енергоефективні заходи в КНДЗ „Привовчанський ясла-садок „Ромашка“. Технічне переоснащення системи теплозабезпечення шляхом встановлення котлів на біомасі“, який впроваджено. Проведено реконструкцію та ремонт приміщення під котельню, встановлено котли, насоси та змонтовано систему вентиляції, каналізації, водопровідної системи до котлів; створено 4 робочих місця.
Загальний бюджет – 490,6 тис. грн., з них:
обласний бюджет – 90,0 тис.грн.;
кошти ПРООН – 272,3 тис. грн.;
сільський бюджет – 103,8 тис. грн.;
кошти громади – 24, 5 тис. грн.
Реалізація проекту сприяла досягненню економії бюджетних коштів, спрямованій на покращення умов перебування дітей в дошкільному закладі.


На урочистому відкритті були присутні заступник голови Дніпропетровської обласної ради Куюмчян М.С., депутат Дніпропетровської обласної ради Адамський А.П., координатор Проекту ЄС ПРООН „МРГ-ІІІ“ Харченко О.П., заступник начальника відділу розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради Маєтний О.М., голова Павлоградської районної ради Гримайло Н.В., голова Павлоградської райдержадміністрації Максимчук С.Є., Привовчанський сільський голова Голосна О.В., вихователі, батьки, діти.

Заступник голови районної ради Петренко Л.Я. та Богуславський сільський голова взяли участь в обласних урочистостях з нагоди презентації елементу нематеріальної спадщини „Козацькі пісні Дніпропетровщини“ на якому було вручено Сертифікат щодо внесення колективів „Першоцвіт“ (Кочережківський народний дім, керівник Кравченко В.) та „Богуславочка“ (керівник Хорольська Є.) до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Сертифікат вручив Міністр культури України Є.М.Тищук, а голова обласної ради Г.О. Пригунов відзначив колективи матеріальною премією в розмірі 10 тис. грн.


21 квітня 2017 року на базі Межиріцького сільського будинку культури було проведено підведення підсумків ХХV районного фестивалю народної творчості „Сільські вечорниці“. Дипломами голови районної ради та голови райдержадміністрації, а також Подяками заступника голови районної ради та заступника голови райдержадміністрації, за активну участь в культурному житті району, за проведення народних гулянь, театралізованих вистав були нагородження сільські голови, старости сіл, директори сільських будинків культури, колективи працівників культури, народні та вокальні колективи, активні організатори народних гулянь. В урочистостях взяли участь голова районної ради Н.В. Гримайло та заступник голови районної ради Л.Я. Петренко.

20 квітня 2017 року начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Приходько Л.В. та Привовчанський сільський голова Голосна О.В. взяли участь у засіданні круглого столу „Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні“, який проходив в м. Києві у Великому конференц-залі Президії національної академії науки. Павлоградський район презентував власний досвід кращих практик сталого розвитку, шляхом активної участі територіальних громад у проектній діяльності: з 2008 року реалізовано 9 проектів на загальну суму 2,2 млн. грн., готується ще одна заявка на суму 1,1 млн.грн..
А всього на території району з 2008 року реалізовано 52 проекти розвитку населених пунктів району на суму 13,2 млн. грн.. (на завершеному етапі 3 проекти на суму – 1,2 млн. грн..)
Саме цією інформацією ділились наші учасники круглого столу.


На постійному контролі голови районної ради виконання плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у виконавчому апараті районної ради.
Уповноважена особа виконавчого апарату районної ради з питань запобігання та виявлення корупції Кравченко Л.А. підготувала службову записку з даного питання за І квартал 2017 року, а також зробила аналіз щодо подання електронних декларацій, як апарату районної ради, так і 34 депутатами районної ради.
А на засіданнях постійної комісії районної ради з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації (голова Мишуста Г.Г.) постійно виноситься питання „Про розгляд порядку денного пленарного засідання районної ради на виявлення конфлікту інтересів у депутатів районної ради з певних питань“. В разі виявлення конфлікту інтересів у депутатів районної ради з певних питань комісія приймає відповідні рекомендації та повідомляє депутатів, а в ході проведення пленарного засідання сесії районної ради здійснює контроль з виконання даних рекомендацій.

Протягом квітня в районі продовжувалась робота щодо проведення реформи децентралізації влади та об’єднання громад. З ініціативи депутатів районної ради Кондрачука В.В. та Кондрачука І.В. проводилась активна робота з вивчення громадської думки щодо переваг об’єднання громад району на умовах які зроблять їх перспективними та спроможними.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор