www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Червень – робочий місяць Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
Вся основна робота апарату районної ради була спрямована на підготовку до проведення тринадцятої сесії районної ради та засідань постійних комісій. Головою районної ради Гримайло Н.В. прийнято розпорядження про проведення тринадцятої сесії районної ради 11 липня 2017 року об 11 годині у великому залі засідань. На порядок денний буде внесено 13 питань, основні з яких:

звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року;
звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за І квартал 2017 року;
про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 164-9/VІІ „Про районний бюджет на 2017 ряік“;
комплекс питань, пов’язаних з використанням майна спільної власності територіальних громад району;
про затвердження плану роботи районної ради VІІ скликання на ІІ півріччя 2017 року;
та інші питання.
Як завжди проведенню пленарного засідання районної ради передують засідання постійних комісій районної ради, а саме:
засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад (голова – Кондрачук В.В.) відбудеться 06 липня 2017 року о 15.00 годині;
засідання постійної комісії районної ради з питань АПК та розвитку підприємництва на селі (голова – Чорний І.М.) відбудеться 10 липня 2017 року о 10.00 годині;
засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населення (голова – Мирошниченко С.О.) відбудеться 11 липня 2017 року о 9.45 годині.
20 червні відбулись засідання постійних комісій:
з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації (голова - Мишуста Г.Г.);


з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою (голова - Ібрагімов Д.М.);


з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій, екології, використання земельних та природних ресурсів (голова - Вернигора В.М.).

В цей же день відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій, екології, використання земельних та природних ресурсів (голова - Вернигора В.М.) та постійної комісії районної ради з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою(голова – Ібрагімов Д.М.).

На порядок денний було внесено питання:
1. Про стан виконання регіонального проекту „Створення ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“ та Програми поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 квітня 2016 року № 71-4/VII „Про затвердження Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки“ в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“.
Доповідала з двох питань в. о. начальника відділу містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Дейнеженко Ю.С.
На спільному засіданні були присутні голова районної ради Гримайло Н.В., голова райдержадміністрації Максимчук С.Є., заступник голови районної ради Петренко Л.Я., регіональний представник ДТЕК з КСВ/соціального розвитку у місті Павлоград, Павлоградському та Петропавлівському районах Коновалова О.О., депутат районної ради Костенко А.П., виконавчий апарат районної ради, представник управління Держгеокадастру Дніпропетровської області Загорулько І.В.
Одноголосно комісією були прийняті такі висновки і рекомендації:
1.Інформацію про стан виконання регіонального проекту „Створення ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“ та Програми поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“ взяти до відома.
2. Рекомендувати райдержадміністрації в термін до кінця вересня 2017 року розглянути та затвердити у визначеному законодавством порядку детальний план частини території Богуславської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області щодо розміщення полігону твердих побутових відходів, після узгодження з фахівцями ДПІІ „Дніпроводгосп“ та розроблення фахівцями ДП Науково-дослідного і проектного інституту містобудування.
3. Проект рішення „Про внесення змін до рішення районної ради від 24 квітня 2016 року № 71-4/VII „Про затвердження Програми „Поводження з твердими побутовими відходами по Павлоградському району на 2016-2018 роки“ в рамках реалізації спільного проекту „Створення комплексної ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на території субрегіону „Західний Донбас“ погодити та внести на розгляд районної ради.
4.Доручити виконуючому обов’язки начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Дейнеженко Ю.С. доповісти дане питання на пленарному засіданні районної ради.

06 червня - День журналіста України. Керівництво районної ради привітали колектив редакції газети „Рідний край“ та побажали невичерпної енергії задля втілення у життя творчих задумів, планів і мрій, щоб робота ніколи не перетворювалась на рутинне ремесло і завжди супроводжувалась творчими злетами, пошуками та знахідками.


08 червня голова районної ради Наталя Василівна Гримайло взяла участь у виїзному обласному семінарі для голів районних рад за участю голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О.
На нараді розглядались питання, які сьогодні важливі та хвилюють органи місцевого самоврядування, а саме:
процес створення ОТГ в області, проблеми та переваги;
реформування медицини: механізм створення госпітальних округів та доля подальшого існування ЦРЛ;
передача об’єктів та майна спільної комунальної власності до ОТГ;
реформування освіти та створення опорних шкіл, як складової реорганізації системи освіти в сільській місцевості;
про особливості застосування Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад“ в частині приєднання громад до вже створених ОТГ.18 червня в нашій країні відзначався день працівників медицини. районні урочистості відбулись 14 червня в театрі ім.. Б. Захави. Всіх медичних працівників центральної районної лікарні вітала голова районної ради Гримайло Н.В., а також вручала подяки кращим лікарям та медичним сестрам.
А працівників первинної ланки на місцях роботи в амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах вітали протягом тижня керівники районної ради та райдержадміністрації разом з головним лікарем КЗ ОЗ „Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги“ Смеловською Л.В.


У центрі Богданівської об’єднаної громади відкрився новий дитсадок „Теремок“. Реконструйований дитсадок за адресою вулиця Шкільна, 14 в с. Богданівка не працював з 90-х років. Ще в серпні минулого року там стояла напівзруйнована будівля. Тепер це – дошкільний заклад із просторими ігровими, затишними спальнями, новими меблями та дитячими майданчиками. Садок розрахований на чотири різновікові групи – 75 дітей. З дошкільнятами працюватимуть практичний психолог і логопед. З великим задоволенням Гримайло Наталя Василівна побувала на цьому урочистому заході, яке відбулось 21 червня.


Колектив районної ради привітав працівників районної державної адміністрації з Днем державної служби, яке відзначалось в країні 23 червня.
Наталя Василівна відзначила Подяками голови Павлоградської районної ради за високий рівень професіоналізму, багаторічну сумлінну працю на державній службі, вагомий особистий внесок у сприяння ефективній діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та з нагоди Дня державної служби: Максимчука С.Є. – голову районної державної адміністрації; Комаркову Л.М. – заступника голови районної державної адміністрації; Іваненка В.І. - завідувача сектору зв’язків з громадськістю та культурно-спортивного розвитку районної державної адміністрації; Пахомову О.В. - завідувача архівного сектору районної державної адміністрації; Шаргородську О.І. - начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації.

Протягом червня після останнього дзвоника випускники шкіл району складали ЗНО. а підсумком цього стали випускні вечори в школах. 76 випускників 2017 року отримали атестати про загальну середню освіту. з них 7 чоловік отримали золоті та срібні медалі, це учні:
Богуславської ЗШ І-ІІІ ст. (директор Жуков А.Г):
Ковтун Артем - золота медаль
Кир’ян Олена – срібна медаль
Шиян Іван – срібна медаль
Межиріцька ЗШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Пономаренко Т.В,)
Білокін Ілона – золота медаль
Надрага Віталій – срібна медаль
Межиріцький НВК ім.. І.С. Обдули (директор Муштат О.М.)
Малахова Юлія – золота медпаль
Вербківська ЗШ І-ІІІ ст. (директор Логвиненко Л.М.)
Строга Єлизавета - золота медаль

Найбільша кількість випускників – 32 чоловіка в двох Межиріцьких школах. Саме їх привітала, від імені керівництва району та депутатського корпусу, заступник голови районної ради Петренко Л.Я.

Особливою подією району, яка відбулась 23 червня в с. Богуслав, став обласний фестиваль козацької пісні „Крозацькі пісні Дніпропетровщини“.
Захід реалізовано за ініціативи управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації, Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Дніпропетровського обласного методичного центра клубної роботи та народної творчості та за підтримки Павлоградської районної ради, районної державної адміністрації та Богуславської сільської ради.
Голова районної ради Наталя Василівна звернулась до учасників обласного заходу з вітальними словами та розповіла про працьовитий, квітучий, співочий, славний край – Павлоградщину!
В районі в 16 клубних закладах працює 85 колективів художньої самодіяльності, 14 з яких мають почесне звання „народний“.
Родзинкою району є народні фольклорні ансамблі „Першоцвіт“ Кочережківського Народного Дому створених в 1984 році (звання „народний“ присвоєно в 1994 році) та „Богуславочка“ Богуславський СБК створений в 1985 році (звання „народний“ присвоєно в 2004 році).

А 30 листопада 2016 року ЮНЕСКО внесла козацькі пісні цих колективів до списку об’єктів нематеріальної спадщини. що потребують термінової охорони. Сертифікат – визнання ЮНЕСКО є надбанням не тільки фольклорних колективів, а і місцевих громад, району, області в цілому. Перший обласний фестиваль „Козацькі пісні“ на нашій Богуславській землі є символом продовження козацьких традицій. 36 колективів з різних міст та районів Дніпропетровщини взяли участь у фестивалі, 32 громади прийняли участь в виставках народної та національної творчості. Наш район представляли 11 колективів художньої самодіяльності та 9 колективів з громад району представляли кращі вироби народних умільців. Тож слався славетна українська земля, співочий народ та надзвичайні талановиті люди.З 25 квітня до 26 травня в рамках програми соціального партнерства компанії ДТЕК та Павлоградського району стартував конкурс міні-грантів „Громада своїми руками“. Всього на конкурс в районі було подано 25 проектних заявок. Всі проектні заявки були подані вчасно. 25 учасників використали для оформлення заявок аплікаційні форми встановленого зразка. Загальний Фонд Конкурсу – 517 тис. грн.. загальна замовлена сума в рамках 25 проектів – 1091287 грн. загальна сума 25 проектів – 1653191,70 грн.
Відповідно до графіка підготовки та проведення Конкурсу міні-грантів „Громада своїми руками“ оцінювання заявок членами конкурсної комісії відбулось з 06 по 26 червня (член комісії – заступник голови районної ради Петренко Л.Я.), а он-лайн голосування проходило з 06 по 20 червня. Чекаємо на засідання конкурсної комісії та визначення і оголошення переможців, які відбудуться з 27 червня по 21 липня 2017 року.

А в рамках всеукраїнського проекту „Неймовірні села України 2017“ село Межиріч увійшло в першу двадцятку півфіналістів неймовірних сіл і посіло 17 місце. На конкурс надійшло більш ніж 300 заявок, редакційна комісія представила членам Експертної ради 63 номінанти.
З Дніпропетровської області в півфінал пройшли лише Павлоградський та Петриківський райони.

Районна рада тісно працює з депутатами вищого рівня. 09 червня с. Межиріч відвідав депутат Дніпропетровської обласної ради Адамський А.П. разом з головою районної ради Гримайло Н.В. та сільським головою Луценком О.Г. вони відкрили дитячий майданчик, який побудований за кошти субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2017 році. Цей майданчик буде цікавим куточком в центрі села для відпочинку межиріцької дітвори. І кожному, хто долучався до цієї справи було зрозуміло: радість в очах дітей – це те, заради чого варто жити.
Після цього, депутатом Адамським А.П. було проведено особистий прийом, 10 чоловікам надана матеріальна допомога на лікування та інші побутові потреби.
В червні цього року вже вчетверте поспіль проводився районний конкурс „Краща сільська садиба“, започаткований народним депутатом України Мартовицьким А.В. спільно з районною та сільськими радами. Було відзначено 35 переможців. Учасники конкурсу зазначили, що для того, щоб створити зразкову садибу, не потрібно великих коштів та спеціальної дизайнерської освіти. Для цього достатньо мати бажання і працьовиті руки.
Народний депутат України Мартовицький А.В. особисто прийняв участь в районних урочистостях з нагоди Дня молоді та Дня Конституції, а його помічник-консультант, депутат Дніпропетровської обласної ради Пономарчук М.С. та помічник-консультант Дегтяренко Л.С. протягом місяця брали участь в усіх заходах району, вітали від імені народного депутата України та вручали подарунки.

Начальник відділу з питань кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Кравченко Л.А. 21-22 червня взяла участь у підвищенні кваліфікації з питань запобігання та протидія проявам корупції, яке проходило у Дніпропетровському національному університеті ім.. О.Гончара.
Начальник відділу розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради Пазенко С.І. та головний спеціаліст фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради Зварич С.В. пройшли навчання з питань організації та здійснення закупівель за програмою „Публічні закупівлі в Україні“. Навчання проходило 15-16 червня у Павлоградській міській раді.
Всі учасники навчання підвищили свій професійний рівень та отримали відповідні свідоцтва.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор