www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 25 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Робочий тиждень керівництва Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа

Робочий тиждень керівництва Павлоградської районної ради

03 січня на оперативній нараді з виконавчим апаратом районної ради голова районної ради Гримайло Н.В. заслухала звіти керівників відділів про виконання планів і доручень на минулому тижні та плани виконавчого апарату на робочий тиждень.
Наталя Василівна доручила тримати на контролі: надання звіту від міської ради про використання субвенції з районного бюджету на медичні послуги; хід виконання пропозицій депутатів районної ради та інших осіб, які були порушені під час засідань постійних комісій районної ради та пленарних засідань; підготовку до заповнення електронного декларування.

04 січня Гримайло Н.В. прийняла участь у робочій нараді ДТЕК „Павлоградвугілля“ з питань обговорення детального плану території проектного полігону ТПВ, який був розроблений ДП НДІПІ Містобудування.
На робочій зустрічі були присутні Воронін С.А., Коновалова О.О., Вершина О.А., Максимчук С.Є., Коценко В.В., Вернигора В.М, відділ інвестицій Павлоградської міської ради та регіональні представники з КСО ДТЕК Павлоградвугілля.

05 січня голова районної ради провела робочу нараду з директором КЗ „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти“ та відповідними спеціалістами, де було розглянуто питання виготовлення правовстановлюючих документів на будівлі та земельну ділянку під об’єктами комунальної власності, що розташовані по вулиці Ганни Світличної, 53.

Голова районної ради провела особистий прийом громадян.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор