www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Головні події Павлоградського району
Версія для друку Написати листа
«БІБЛІОВІСНИК»


Гарною традицією в соціокультурній діяльності бібліотек Павлоградського району є участь у Всеукраїнських проектах, обласних та регіональних конкурсах. Не вийнятком став і 2017 рік, з одного боку, він нібито тільки розпочався, а як багато вже зробили наші бібліотечні працівники. Окрім того, що за наполегловою щоденною працею по обслуговуванню користувачів бібліотеки, надання інформації, допомоги у оволодінню комп`ютерної техніки населенню, проведення різноманітних заходів, вони встигають ще і прийняти участь у таких конкурсах-проектах.
З метою популяризації поетичної та літературної творчості місцевих поетів Павлоградщини, Кочережківська сільська бібліотека прийняла участь у регіональному корпоративному бібліотечному проекті «ДніпроКультура», який започаткувала Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів Слов`янських Кирила і Мефодія. Завідуюча бібліотекою Кравченко Н.П. та бібліотекар Олійник С.І. підготували та зібрали матеріал про людину, яка прославила шляхетну Кочережківську землю, Павлоградський регіон, видатного українського письменника Ф.К.Живагу. В усіх його прозових творах висвітлюється втілення кращих рис українського народу: почуття гідності, стійкості, любов до рідної землі.
Яскраву, пізнавальну та цікаву підборку матеріалів про шановного місцевого письменника-гумориста Г.І.Шияна та матеріали «З історії села Богуслав» підготувала Колупаєва Олена, учениця 8 класу Богуславської ЗШ І-ІІІ ступенів під керівництвом завідуючої Богуславської сільської бібліотеки Т.В.Редьки. Її роботи прийняли участь у обласній літературно-краєзнавчій подорожі «Мандруємо рідним краєм», що організувала Дніпровська обласна бібліотека для дітей.
Зворушливі, пронизливі, «болючі» роботи виявилися у конкурсантів-користувачів , які прийняли участь у обласному літературному конкурсі «Мій друг зі Сходу». Проводе його Дніпровська обласна бібліотека для молоді ім.М.Свєтлова за підтримки управління культури, національностей і релігій Дніпровської обласної державної адміністрації. В основу літературних творів лягли реальні факти, розповіді про людей, які тим чи іншим чином переплітаються з тематикою АТО. Користувачі таких бібліотек, як: Богданівська, Булахівська, Вербовський пункт видачі книг Троїцької бібліотеки, Карабинівська, Межиріцька, Новодачинська та КЗК «Павлоградська районна бібліотека» стали учасниками патріотичного конкурсу під керівництвом завідуючих бібліотек.( Палафірова Н.Л., Воловік Н.М., Жидченко Ж.О., Монах Н.В., Гаюн Л.Г., Андросова І.В.,Амірханова Л.О.).
Прагнучи бути у взаїмодії сучасного становлення «бібліотека+село+громада», бібліотекарі району виявили бажання прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017», який стартував цієї весни. Таким чином в своїх роботах вони намагалися показати всю красу своєї маленької батьківщини: це і славетні люди села, популяризація життя в селі, історико-культурна спадщина і звісно та неповторна природна краса, що оспівується упродовж цілого покоління.
Щиру вдячність висловлють працівники сільських бібліотек голові Павлоградської районної ради Гримайло Наталії Василіївні, яка надихнула на участь у цьому конкурсі.
Ось таку цікаву роботу проводили бібліотечні фахівці протягом І кварталу 2017 року. Далі - очікування результатів. У любому випадку-всім нам творчої наснаги.
А зараз…готуємося до районного свята «Поетичний зорепад», яке буде проходить на базі КЗК «Павлоградська районна бібліотека». Учасниками свята стануть юні поети Павлоградського району, які будуть декламувати свої вірші на сцені районної бібліотеки при підтримці народного депута України А.В.Мартовицького.
Шановні гості та мешканці м.Павлограда і району!
Завітавши до нас на свято «Поетичний зорепад», яке відбудеться 28 квітня
о 10-00 за адресою: м.Павлоград, вул.Г.Світличної 53-а(Радянська) ви корисно та цікаво проведете свій час. Запрошуємо!Провідний методист
КЗК «Павлоградська районна бібліотека» О.П.Капелюха

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор