www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Про роботу голови Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
26 січня 2017 року в Павлоградському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги відбулася медична рада на тему «Про підсумки роботи Павлоградського районного центру первинної медико-санітарної допомоги за 2016 рік».

На раду були запрошені: голова районної ради Гримайло Н.В., голова райдержадміністрації Максимчук С.Є., представники Вербківської та Богданівської громад, медичні працівники Павлоградського районного ЦПМСД.
Доповідь головного лікаря Павлоградського районного ЦПМСД Смеловської Л.В. була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності за 2016 рік та про плани на 2017 рік.
В своїй доповіді головний лікар підвела підсумки роботи колективу лікарні за 2016 рік: розповіла про цілеспрямовану працю по підвищенню доступності, якості та ефективності медичної допомоги населенню району.
Також головний лікар проаналізувала надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району, фінансово-економічну діяльність, розповіла про досягнення та проблеми, поставила мету та завдання на 2017 рік.
Співдоповідачами цієї наради були заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Павлоградського РЦПМСД – Стрельцова Т.Г. та заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини Данилова Г.М.. Вони доповіли присутнім про те, що зроблено в районі за 2016 рік по наданню медичних послуг дітям та жінкам: про роботу з кризовими сім’ями, участь у засіданнях дорадчих органів, про лікувально-профілактичну допомогу з матерями, дітьми та молоддю з профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІД , наркоманії, про реабілітацію дітей – інвалідів.
Завідувач Булахівкої АЗПСМ – Мокієнко І.С. розповіла присутнім, про проблеми амбулаторії, в частості про відсутність необхідного медичного матеріалу та обладнання.
Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Максимчук С.Є.. Він наголосив про доцільність об’єднання 6 сільських рад в єдину Межиріцьку об’єднану громаду. Своєчасне створення громади буде мати фінансову підтримку як від держави, так і від області. Кошти будуть направлені і на соціальний розвиток Громади, і на розвиток первинної медицини. Первинна ланка буде розвиватися і надалі, вона буде єдина для трьох Громад. Недоцільно рушити систему охорони здоров’я. Святослав Євгенович подякував медичним працівникам Центру і його структурним підрозділам за проведену роботу та запевнив присутніх про те, що всіляко підтримуватиме подальший розвиток медицини району.
Голова районної ради Гримайло Наталія Василівна розповіла присутнім, що плануються слухання депутатами Павлоградського району, про надання медичної допомоги мешканцям району. Що депутати віх комісій районної ради вивчають всі питання , пов’язані з наданням медичної допомоги.
Наталія Василівна наголосила про важливість, актуальність, труднощі в роботі медичних працівників Павлоградського РЦПМСД і подякували за проведену роботу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор