Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


Для багатьох поколінь наших читачів книгозбірня була, є і буде вікном у світ, де вони вчились, писали, читали, думали, змінювали своє життя. Змінювалась і бібліотека – сьогодні вона вже не та, якою була колись. Але завжди залишалась домівкою для тих, хто ставить перед собою нові і новіцілі. Сьогодні наша книгозбірня – це, передусім, місце проведення вільного часу в спілкуванні з літературою, культурою і мистецтвом, з можливістю доступу до найсучасніших інформаційних технологій. Бібліотека не боїться змін, вона впевнена в своєму праві на існування в ХХІ ст. Ми постійно прагнемо до вдосконалення, можливо, в цьому і секрет нашого цікавого та довгого життя.

Бібліотеки по-різному святкують свої ювілеї. Наш ювілей бібліотеки це – прекрасний привід для просування в суспільстві книги й читання, для зустрічі всіх її працівників, активних читачів. Відбулося представлення однодумців і партнерів бібліотеки. У цей вечір виступили всі, хто хотів виразити свою вдячність бібліотеці. Колектив бібліотеки привітали колеги: Борсук Наталя Василівна, Векленко Ольга Іванівна, представники сільської влади: сільський голова Потапова Валентина Володимирівна, керівники установ, організацій, підприємств, аматорських об’єднань при бібліотеці: літературно-поетичний клуб «Джерело», також запросили найстаршого та найактивнішого читача бібліотеки – Іващенко Тетяну Іванівну, їй 81 рік.

Ювілейний вечір, присвячений 80-річчю бібліотеки, відкрила презентація про Богуславську сільську бібліотеку, її минуле і сучасне. Далі учасники клубу «Джерело»Гузь-Лях Наталя Іванівна, Дробот Зоя Вікторівна, Самсоненко Катерина Федорівна, Чорна Тетяна Вікторівна ділились своїми віршами, розповідями, відбулася їхня довгоочікувана творча зустріч. Учасники фольклорного ансамблю «Богуславочка» радували всіх присутніх своїми піснями. Сюрпризом для всі став виступ дітей Богуславської ЗШ 1-3 ступенів з привітанням.

До знаменної дати буде випущений буклет «Легенди, перекази, бувальщини нашого села», матеріали уже зібрані. Виставка-перегляд “Золота полиця бібліотеки”, яка помістила найстаріші книги «Псалтир», «Біблія», матеріали про бібліотеку, стала цікавинкою для всіх присутніх.

У рамках ювілейних заходів всі присутні побували в інтелект-кафе «Аптека душі», взяли участь у конкурсах і вікторинах. В меню представлені : напій «Прощавай суржику, або коректор», фірмова страва вінегрет «Бібліотечна мозаїка», млинці «Книжкові», котлета «По-дружківськи», десерт «Культурологічний» багатошаровий, морозиво «Бібліотечна математика». Страви були калорійні, всі присутні наповнили свій розум високими калоріями.

Ювілей бібліотеки пройшов на славу. Ми вдячні всім, хто розділив з нами радість нашого свята. Тож надіємось, що ця зустріч стане для вас святом серед буднів, зичимо всім здоров’я, добра, любові і нових творчих звершень.

Стаття завідуючої Богуславської сільської бібліотеки Бабченко Тетяни Володимирівна

Фото завідувача Богуславським історико-краєзнавчим музеєм Надточій Тетяни Миколаївни