www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Богуславський народний хор ім. С. Кулика  «Біля казана»
Версія для друку Написати листа
Уже традицією стало для Богуславського народного хору ім. С.Кулика давати концерти для учасників АТО. Так 15 липня 2017 р. хор зранку вже був готовий до поїздки. Цього разу  богуславців запросили  до м. Павлоград в парк 1 травня, де ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО «Павлоградський легіон» влаштував захід для учасників АТО, під назвою «Біля казана». В парку розмістились зони, де можна було постріляти з лука, покидати ножі, зона для дітей, фото-зона та зона де варилась смачна козацька каша.

Богуславський народний хор ім. С. Кулика вже ювілейний 5 раз виступає в підтримку учасників бойових дій, тож їх дуже чекали і зустріли  привітно та з радістю. Багато бажаючих прийшло подивитись на творчий виступ народного хору  під керівництвом Олени Мальцевої. Всі мали змогу послухати такі композиції як: Ой у полі жито, Мамина вишня, Вертаюсь додому, Їхали козаченки, Лише у нас на Україні, Пісня про Мамая та ін.Найкращою винагородою за гарний виступ стали гучні оплески, радісні посмішки, гарний настрій і безмежна радість присутніх.
Спонсорську допомогу на цю поїздку надав голова ФГ «Шторм» Кондрачук Сергій Вікторович, який ніколи не відмовляє нам у допомозі.Наприкінці свята голова ГО «Павлоградський легіон» Є.В. Новіков подякував нам за виступ та вручив подяку за активну громадську позицію, вагомий внесок в культурний розвиток народної творчості та психологічну підтримку учасників бойових дій та їх родин і подарував пам’ятні подарунки.


Завідуюча КЗК «Богуславська сільська бібліотека» Редька Тетяна Володимирівна
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор