www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
В Павлоградській районній бібліотеці відбулось районне свято „Поетичний зорепад“
Версія для друку Написати листа
В комунальному закладі культури «Павлоградська районна бібліотека 28 квітня відбулося районне свято «Поетичний зорепад». Наше свято - це сходинка до родинного єднання, гарного настрою, посмішок. Найсвятішими для кожного з нас є слова: Україна, Батьківщина. Адже Батьківщина – це не тільки Україна, а й рідна домівка і те місце, де ти народився і виріс.Учасниками свята стали обдаровані діти з тринадцяти сіл Павлоградського району з власними поетичними доробками.

Поезія - це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу. Скільки ніжних, поетичних слів придумали діти, щоб висловити гарячу любов до краю, де народились і живуть! Павлоградщина – найкраща, наймиліша, найдорожча в усьому світі, бо вона наш дім, в якому всім затишно й добре. А коли так, то й серце співає і народжується поезія.
Ми з вами горді тим, що проживаємо на благословенній Павлоградській землі з такими талановитими дітьми, як Цимбал Каріна, Різніченко Альона (с.Малоолександрівка), Купріна Аліна (с.Привовчанське), Сиврюк Анастасія, Лоза Марія, Іфанова Ірина (с.Межиріч), Козленко Катерина (с.Троїцьке), Гузь Микола (с.Нова Дача), Шихалєєва Настя (с.Нова Русь), Григоренко Вікторія ( с.Булахівка), Дмитрієва Катерина, Лазарєва Евеліна (с.Богданівка), Буткевич Марія (с.Карабинівка), Сачок Євгенія(с. Вербки), Петренко Софія, Сустрєтов Євгеній (с.В’язівок), Гончаренко Ангеліна (с.Кочережки),Чорна Вікторія,Чорна Марина, Тутова Діана (с.Богуслав) .

На нашому святі були присутні гості: Голова Павлоградської районної ради - Гримайло Наталія Василівна, помічник народного депутата України, депутат обласної ради - Понамарчук Миколай Савелійович, помічник народного депутата України – Дегтяренко Любов Сергіївна. Висловлюємо подяку нашим гостям за підтримку нашого свята.
Павлоградська районна бібліотека пишається дружбою зі школою №9 м. Павлограда, директор Рябова А.В., діти якої були присутні на святі, та Павлоградською музичною школою № 1 під керівництвом директора Осінньої В.І., яка продовжує гарні традиції нашого краю. Присутніх у залі зачаровували музичні композиції ансамблів - скрипалів, гитаристів (керівники Кулик Н.М., Радько О. А.,концертмейстер Косиньська Т.О.).
Хочеться висловити подяку ведучим свята «Поетичний зорепад» Редьці Т.В., Голуб Я.О. - завідуючим Богуславською та Привовчанською сільськими бібліотеками - і усім бібліотекарям Павлоградського району, які підготували і привезли дітей на свято.
Отже, свято відбулося! За майстерне віршування, відчуття гармонії, краси рідної мови, діти отримали подарунки, квіти і подяки. Колектив Павлоградської районної бібліотеки вдячний всім учасникам свята за теплу атмосферу, яку вони створили, за їхній талант та творчість.
Зустріч з обдарованими, талановитими людьми – це завжди подія, яка залишається в памяті надовго, а іноді - назавжди. Тож надіємося, що ця зустріч стане для нас святом серед буднів, що кожний з нас залишить байдужість за дверима та згадає, що є щось важливіше. Що ми перед усім – люди, і кожен з нас – неповторна особистість. Шануймо себе і шанованими будемо іншими.

Зичимо вам здоров’я, добра, любові і нових творчих звершень. Нехай у ваших серцях завжди живе українська мова, звучить рідна пісня.

Директор Павлоградської районної бібліотеки Л.О.Амірханова
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор