Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


22 серпня 2018 року відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії Павлоградської районної ради. Із 34 обраних депутатів районної ради зареєструвались 21 депутат. В роботі сесії взяли участь: керівник Павлоградської місцевої прокуратури старший радник юстиції Панченко О.В.; голова райдержадміністрації Максимчук С.Є.; сільські голови; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Всього депутатами на постійних комісіях було розглянуто 18 питання, із них в порядку контрою 7 питань, 1 питання розглянуто на суміжних за напрямком діяльності комісіях.

Проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.


До порядку денного пленарного засідання внесено такі основні питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Павлоградської районної ради VІІ скликання Білича І.В.
2. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
3. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
4. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за І півріччя 2018 року.
5. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Богуславської сільської ради Павлоградського району.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Троїцької сільської об’єднаної територіальної громади (колишньої Привовчанської сільської ради) Павлоградського району.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Троїцької сільської ради Павлоградського району
9. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 грудня 2013 року № 477-35/VІ „Про затвердження програми зайнятості населення Павлоградського району на 2014-2017 роки“ та продовження терміну дії Програми до 2022 року.Засідання постійних комісій:

з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад
з питань АПК, благоустрою населених пунктів району та розвитку підприємництва на селі
з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, соціально-культурної сфери, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації

з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, екології, використання земельних та природних ресурсів, торгівлі та побутового обслуговування населення