Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


Голова районної ради Гримайло Н.В. взяла участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, яка відбулась в облдержадміністрації 18 січня 2017 року.


Голова районної ради прийняла участь у заходах присвячених Хрещенню Господньому, які проходили на території сіл району.

20 січня Наталя Василівна провела нараду з питань вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах району за участю депутатів районної ради Максимчука С.Є., Латоши О.П., Ібрагімова Д.М., Костенка А.П., Кондрачука С.В. За результатами наради було вирішено рекомендувати директору ПМК-90 взяти участь у тендерах, які проводяться сільськими радами, з надання послуг з вивезення ТПВ в населених пунктах району. На наступному засіданні постійної комісії з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою заслухати звіт тимчасової комісії з питань вивезення твердих побутових відходів в населених пунктах району.

Цього ж дня відбулось засідання робочої групи з питань впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Павлоградського району.