www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Головні події Павлоградського району
Версія для друку Написати листа

За сприяння Павлоградської районної ради, активної участі Привовчанської сільської ради та благодійної організації „Добробут“, 11 квітня 2017 року відбулось урочисте відкриття КНДЗ „Привовчанський ясла-садок „Ромашка“, на базі якого реалізовано два проекти.
На урочистому відкритті були присутні заступник голови Дніпропетровської обласної ради Куюмчян М.С., депутат Дніпропетровської обласної ради Адамський А.П., координатор Проекту ЄС ПРООН „МРГ-ІІІ“ Харченко О.П., заступник начальника відділу розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради Маєтний О.М. голова Павлоградської районної ради Гримайло Н.В., голова Павлоградської райдержадміністрації Максимчук С.Є., Привовчанський сільський голова Голосна О.В., вихователі, батьки, діти.
В рамках Проекту ЄС ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“-ІІІ фаза (2014-2016 роки) реалізавано мікропроект „Інноваційні енергоефективні заходи в КНДЗ „Привовчанський ясла-садок „Ромашка“. Технічне переоснащення системи теплозабезпечення шляхом встановлення котлів на біомасі“, який впроваджено Проведено реконструкцію та ремонт приміщення під котельню, встановлено котли, насоси та змонтовано систему вентиляції, каналізації, водопровідної системи до котлів; створено 4 робочих місця.
Загальний бюджет – 490,6 тис. грн., з них:
обласний бюджет – 90,0 тис.грн.;
кошти ПРООН – 272,3 тис. грн.;
сільський бюджет – 103,8 тис. грн.;
кошти громади – 24, 5 тис. грн.

Реалізація проекту сприяла досягненню економії бюджетних коштів, спрямованій на покращення умов перебування дітей в дошкільному закладі. В результаті заміни котлів впроваджено інноваційне енергозбереження в дошкільному закладі, досягнуто зниження втрат при транспортуванні енергоносіїв. Основним результатом є доступність, поновлювальність і здешевлення палива. Використання в опалюванні таких видів палива є безпечним для довкілля. За рахунок покращення температурного режиму в закладі зменшено відсоток захворюваності дітей.

В результаті реалізації проекту обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування у 2016 році - „Дитина – найкраща інвестиція. Створення комфортних умов для творчого розвитку дошкільнят у дитячому садку „Ромашка“ у дитячому закладі проведено ремонтні роботи приміщень: спортивної зали, коридорів І та ІІ поверхів, спальних кімнат, навісу над входом, кабінету завідуючої, пральної кімнати, вбиралень та інших приміщень; заміна вхідних та міжкімнатних дверей; заміна сантехніки у вбиральнях.
Загальний бюджет – 598,1 тис. грн.
обласний бюджет – 210,0 тис. грн.
районний бюджет – 170,0 тис. грн.
сільський бюджет – 168,048 тис. грн.
кошти партнерів – 40,0 тис. грн.
кошти громади – 10,0 тис. грн.
Основним результатом реалізації проекту є те, що створені сучасні комфортні умови для творчого розвитку 42 дошкільнят у дитячому садку „Ромашка“. Покращено умови праці для 14 педагогічних та технічних працівників установи.

З 2009 року з метою модернізації, покращення перебування та виховання дітей у дошкільному закладі „Ромашка“ Привовчанська сільська рада брала участь у І фазі проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“ (2009-2010 роки) - „Запровадження енергозберігаючих технологій в приміщенні дошкільного дитячого закладу с. Привовчанське шляхом заміни вікон, дверей та ремонту харчоблоку“
Загальний бюджет – 151,0тис.грн., з них:
76, 017 тис.грн. – кошти ПРООН,
67,513 тис.грн. – бюджет сільської ради,
7, 505 тис.грн. – внесок громади.
А також, у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (2010-2011 роки) – „Здоров’я дитини – багатство родини. Здоров’я народу – багатство країни“ (облаштування спортивно-ігрового майданчику в дошкільному закладі „Ромашка“ с. Привовчанське)“.
Загальний бюджет – 167,3 тис.грн., з них:
80,0 тис.грн. – державний бюджет;
20,0 тис.грн. – районний бюджет;
46,1 тис.грн. – сільський бюджет,
21,2 тис. грн. – внесок громади, партнерів.

Всього за рахунок проектів вкладено коштів – 1,4 млн.грн.
(576 тис.грн – районний і сільський бюджет, 824 тис.грн (59%) – інвестиції)


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор