www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
15 березня 2018 року відбулось засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ скликання
Версія для друку Написати листа
15 березня 2018 року відбулось засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь: прокурор Павлоградської місцевої прокуратури Панченко О.В., виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Краснов О.С.; сільські голови; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; керівники комунальних установ. організацій; виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Проект порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.


Всього на постійних комісіях розглянуто – 38 питань, із них:
розглянуто в порядку контролю та організаційних – 15 питань, 1 питання розглянуто – на двох постійних комісіях.
До порядку денного пленарного засідання було внесено – 22 питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Павлоградської районної ради VІІ скликання Рибаса Р.М.

2. Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 266-17/VІІ „Про районний бюджет на 2018 рік“.

4. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за 2017 рік.

5. Звіт про виконання Програми розвитку культури Павлоградського району до 2017 року.

6. Звіт про виконання районної програми „Збереження пам’ятки археології „Мавринський майдан“, як культурної спадщини Павлоградського району на період до 2017 року.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Богданівської сільської ради Павлоградського району.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Богуславської сільської ради Павлоградського району.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вербківської сільської ради Павлоградського району.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 1997 року № 83-ХІV/ХХІІ „Про затвердження меж сільських населених пунктів“.

11. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального позашкільного закладу освіти „Районний Будинок творчості дітей та юнацтва“.

12. Про затвердження ліквідаційного балансу комунальної установи „Павлоградський районний методичний кабінет“.

13. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа Павлоградського району“.

14. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 344-27/VІ „Про затвердження Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад (комунальній власності) Павлоградського району“.

16. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції – комунального підприємства редакція суспільно-політичної об’єднаної газети „Рідний край“, засновником (співзасновником) якого є Павлоградська районна рада.

17. Звіт про виконання містобудівної програми Павлоградського району на 2014 - 2017 роки“.

18. Звіт про виконання районної програми створення і ведення містобудівного кадастру Павлоградського району на 2013-2017 роки.

19. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 лютого 2007 року №104-9/V „Про Програму розвитку земельних відносин Павлоградського району на 2011-2015 роки“ та продовження терміну дії Програми до 2019 року.

20. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 серпня 2016 року № 98-6/VІІ „Про створення комунального закладу „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти”.

21. Про внесення змін до контракту з керівником ПРКП „Павлоградська пересувна механізована колона“.

22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

Всі питання, що були розглянуті на засіданнях постійних комісіях районної ради відповідно до напрямку роботи, погоджені і рекомендовані для включення до проекту порядку денного сесії.
13.03.2018 року та 19.03.2018 року
Засідання постійної комісії з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації

13.03.2018 року
Засідання постійної комісії з питань АПК та розвитку підприємництва на селі13.03.2018 року
Засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад

14.03.2018 року
Засідання постійної комісії з питань енергозбереження, будівництва, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою14.03.2018 року
Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, інвестицій, екології, використання земельних та природних ресурсів14.03.2018 року
Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населенняВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор