www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
Версія для друку Написати листа
В лютому 1923 році була створена велика громада Павлоградського району, яка в цьому році відзначає 95 річницю з дня його заснування. Це свято не може залишити байдужим нікого, бо воно об’єднує людей різних професій і соціальних груп, політичних уподобань і вікових категорій, котрі живуть на благословенній Павлоградській землі або примножують її славу по всій Україні та за її межами.

Як відомо, історія - це не тільки, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за 95 років становлення і розвитку Павлоградського району нам з вами, є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, павлоградці трудилися та створювали, запроваджували та досягали.
У цей святковий день я хочу низько вклониться трударям Павлоградщини і подякувати їм за повсякденну працю, за колосальний життєвий досвід, за терпіння і розуміння – за все, що було досягнуто в районі за ці 95 років.
Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району - працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю. Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей завжди було і залишається головним пріоритетом у роботі органів місцевого самоврядування. Жити щоденними потребами, турботами, надіями оточуючих покликані ті, кого обрала громада.
Нинішнє покоління павлоградців продовжує традиції району. Сучасне самоврядування Павлоградщини, це приблизно 130 працівників виконкомів сільських рад, 148 депутатів рад різного рівня, які активно працюють над реалізацією понад 30 регіональних комплексних програм.
Пам’ятаймо, наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі! Впевнена, що і найближчі плани, і далекосяжні проекти, направлені на забезпечення життєвих потреб жителів нашого району, будуть успішно реалізовані нашими спільними зусиллями! В день 95-річного ювілею щиро дякую всім жителям району за працелюбність, професіоналізм, плідну працю, уміння жити і працювати на благо Павлоградщини, Дніпропетровської області і України в цілому. Хай Павлоградський район назавжди залишиться для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим! Бажаю вам міцного здоров'я, спокою і сімейного благополуччя, веселого святкового настрою. Довголіття і процвітання Павлоградському району!

З повагою
голова районної ради
Н. ГРИМАЙЛО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор