www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
НАПРАЦЮВАННЯ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ у вересні 2017 року
Версія для друку Написати листа
Вереснева пора розпочалася з перших дзвоників на подвір’ях всіх шкіл Павлоградського району – і наші діти ступили на поріг нового навчального року, розпочали опановувати незвідане та корисне.

Основні заходи в роботі Павлоградської районної ради у вересні були направлені, в першу чергу, на підготовку до чергової 14 сесії: засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання.
Зокрема, протягом вересня неодноразово проведено робочі зустрічі, наради під головуванням Гримайло Н.В., голови районної ради, та за участю головного лікаря КЗОЗ „Павлоградський районний центр первинної медико-санітарної допомоги“, відповідних фахівців центру, а також державного реєстратора з питань підготовки проекту рішення щодо передачі районного центру первинної медико-санітарної допомоги і майна до комунальної власності Богданівської сільської об’єднаної територіальної громади.
Спільно з райдержадміністрацією 19, 20 та 21 вересня проведено спільні наради за участю сільських голів, керівників комунальних закладів та установ щодо використання комунального майна та подальшої діяльності закладів та установ району в умовах децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.
За результатами проведених вищезазначених заходів на щотижневих нарадах з виконавчим апаратом районної ради здійснювалось узагальнення та опрацювання відповідних матеріалів, що стали основою підготовлених проектів рішень.
У зв’язку з закінченням ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду“, активно здійснювались заходи щодо підготовки Форуму місцевого розвитку Павлоградського району, проведення якого планується наприкінці жовтня місяця.
Щедрий місяць вересень як на врожай, так і на свята. Протягом вересня голова Павлоградської районної ради Гримайло Н.В. взяла участь в урочистостях, присвячених Дню фізичної культури та спорту (11 вересня) та Дню працівника цивільного захисту (14 вересня), та урочистостях, присвячених Дню міста Павлоград (15 вересня), ДУ були відзначені кращі фахівці своєї справи.


А вже 16 вересня разом з делегацією району Наталя Василівна представляла Павлоградщину на 10-му ювілейному обласному фестивалі-ярмарку „Петриківський дивоцвіт“, що відбувся в смт. Петриківка.З 15 до 18 вересня депутати районної ради взяли участь у мітингах з нагоди визволення сіл.
В наш час духовність займає важливе місце у житті кожної людини. З нагоди 20 річниці Приходу Новодачинського Свято-Успенського храму голова районної ради Гримайло Н.В. взяла участь у заході та вручила подяки (19 вересня).
Завжди радують всіх нас досягнення наших дітей, тож з великим задоволенням Петренко Лідія Яківна, заступник голови районної ради, взяла участь у в урочистому підсумковому заході – церемонії нагородження учасників та переможців проекту компанії ДТЕК „Енергоефективні школи: нова генерація“, учасниками якого були команди Межиріцького НВК, Карабинівської, Привовчанської та Троїцької ЗШ І-ІІІ ступенів (22 вересня).


Також, Лідія Яківна взяла участь у щорічній нараді-семінарі для представників української Асоціації районних та обласних рад, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад у смт. Затока.


З нагоди професійного свята – всеукраїнського Дня бібліотек та Дня працівників освіти (28, 29 вересня) в районі відбулися урочистості та святкові концерти. На районних урочистостях, присвячених Дню працівників освіти, Наталя Василівна подякувала всім педагогам, вихователям за їх невтомну працю, любов до дітей та досягнуті результати.
До міжнародного дня людей похилого віку голова районної ради Гримайло Н.В. відвідала районну ветеранську організацію: привітала та подякувала за плідну роботу, обговорила проблемні питання.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор