www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Пленарне засідання дванадцятої сесії Павлоградської районної ради
Версія для друку Написати листа
13 квітня голова районної ради Гримайло Н.В. провела засідання президії районної ради, де було погоджено проект порядку денного дванадцятої сесії районної ради, після якого відкрила та провела дванадцяту сесію районної ради.

В роботі сесії взяли участь: Максимчук С.Є. голова районної державної адміністрації, депутат районної ради VІІ скликання, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних установ і організацій, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.


На порядок денний було внесено наступні питання:
1. Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 164-9/VІІ „Про районний бюджет на 2017 рік“.
2. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
3. Про погодження проекту „Мешканцям Павлоградського району медицину європейського рівня“
4. Про партнерство районної ради у проекті Межиріцької сільської ради „Створення консультативно-сервісного центру здорового харчування та соціо-культурної адаптації школярів в процесі формування Межиріцької ОТГ“
5. Про партнерство районної ради у проекті Привовчанської сільської ради „Розвиток спортивної бази в селі Привовчанське шляхом реконструкції будівлі тиру у спортивно-оздоровчий комплекс“
6. Про партнерство районної ради у проекті Троїцької сільської ради
„Реконструкція парку „Дружба“ шляхом обладнання спортивних площадок та зони відпочинку – запорука здоров’я, достатку та розвитку територіальної громади“
7. Звіт постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, торгівлі та побутового обслуговування населення.
8. Звіт про виконання районної цільової Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2016 року.
9. Звіт про виконання Програми малого підприємництва в Павлоградському районі на 2015 – 2016 роки.
10. Звіт про виконання районної програми „Оздоровлення та відпочинок дітей Павлоградського району у 2014-2016 роках“.
11. Звіт про виконання цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Павлоградському районі на 2012-2016 роки.
12. Звіт про виконання програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини“ по Павлоградському району на період до 2016 року.
13. Звіт про виконання комплексної програми „Соціальна підтримка сім’ї“ на 2012-2016 роки.
14. Звіт про виконання програми боротьби з онкологічними захворюванням в Павлоградському районі на період до 2016 року.
15. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 лютого 2007 року № 104-9/V „Про Програму розвитку земельних відносин Павлоградського району на 2011-2018 роки“
16. Про внесення змін до Програми розвитку культури Павлоградського району до 2017 року.
17. Про використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району.
18. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 липня 2014 року № 540-39/VІ „Про заходи щодо подальшого удосконалення управління об’єктами, що перебувають у спільній власності територіальних громад району“.
19. Про доручення Павлоградському районному комунальному підприємству „Павлоградська пересувна механізована колона“.

Всі питання були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради протягом тижня.
Всього на постійних комісіях розглянуто – 29 питань, із них:
в порядку контролю та організаційних – 5 питань,
5 питань розглянуто – на двох комісіях;
1 питання направлено на доопрацювання.
Наприкінці пленарного засідання Наталя Василівна звернула увагу сільських голів та керівників комунальних установ щодо спрямування зусиль на якісну підготовку проектів та вчасне подання їх для участі в обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування 2017 року. Ознайомила депутатів з продовженням терміну подання електронної декларації для тих суб’єктів декларування, які вперше подають таку декларацію.
Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Приходько Л.В. проінформувала про результати конкурсу творчості для дітей та молоді „Єдина громада“ та презентаційного заходу – міні-конференції „децентралізація: основи, можливості та перспективи“, в рамках проекту „Сприяння децентралізації в Східній та центральній Україні“.


Директор комунальної установи Абабкова Н.Б. ознайомила депутатів районної ради про співпрацю Павлоградської районної ради та Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Від імені Пшінька О.М., ректора, професора, доктора технічних наук ДНУЗТ було вручено подяку за сприяння розвитку творчого потенціалу молоді Гримайло Наталі Василівні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор