www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
ПРО ГОЛОВНЕ В ПАВЛОГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ
Версія для друку Написати листа

В районній раді триває підготовка до засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад.
Голова постійної комісії Кондрачук В.В. вийшов з пропозицією про проведення оптимізації витрат на утримання районної лікарні і пропонує районній раді, райдержадміністрації, громадам та центральній районній лікарні зробити аналіз за січень 2018 року, а саме: скільки зроблено і яких послуг жителям в розрізі конкретних громад, які послуги отримали (прийом лікаря, лежав в стаціонарі, зроблено операцію і т.д.) і яка собівартість цієї послуги.
Після аналізу за січень буде видно:
яку суму субвенцій уже використано з кожної громади і яка потреба надалі;
скільки лікарів і медичного персоналу треба залишити за поліклінікою і привести до порядку сам процес прийому хворих, а саме: обов’язково робити попередній запис хворих на конкретний час до конкретного лікаря, щоб люди не сиділи по декілька годин в черзі; скільки койко-місць залишити в стаціонарі; скільки яких операцій було зроблено, яка їх вартість і скільки грошей пішло в фонд лікарні.

Просимо всіх мешканців Павлоградського району, хто користується послугами центральної районної лікарні направляти на електронну адресу районної ради rada-pavlograd@ukr.net зауваження та пропозиції щодо роботи центральної районної лікарні.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор