www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 жовтня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Новини
Робота депутата обласної ради Адамського А.П. на виборчому окрузі в Павлоградському районі
Версія для друку Написати листа
09 червня 2017 року с. Межиріч відвідав депутат Дніпропетровської обласної ради А.П. Адамський. В робочій поїздці його супроводжувала голова Павлоградської районної ради Н.В. Гримайло. В цей день гостей села привітно зустрічали дорослі і діти. Адже там відбулось урочисте відкриття дитячого майданчику, який побудований за кошти субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів та об’єднаних територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2016 році.

Після урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.


В приміщенні сільської ради Анатолій Павлович провів особистий прийом громадян. На прийомі було 10 чоловік, яким було надано матеріальну допомогу на лікування та інші побутові потреби.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор