Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


Сьогодні відбулось пленарне засідання двадцять першої сесії Павлоградської районної ради. Із 34 обраних депутатів районної ради зареєструвались 25 депутатів. В роботі сесії взяли участь: в.о. голови районної державної адміністрації Краснов О.С.; сільські голови; керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації; керівники комунальних установ, організацій; виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

Всього депутатами на постійних комісіях було розглянуто 23 питання, із них в порядку контрою 15 питань, 1 питання розглянуто на суміжних за напрямком діяльності комісіях.

Проект порядку денного двадцять першої сесії районної ради VІІ скликання був погоджений на засіданні президії районної ради.До порядку денного пленарного засідання внесено такі основні питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 266-17/VІІ „Про районний бюджет на 2018 рік“.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 серпня 2016 року № 98-6/VІІ „Про створення комунального закладу „Павлоградський районний центр з обслуговування закладів освіти”
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 344-27/VІ „Про затвердження Переліку об’єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад (комунальній власності) Павлоградського району“.
4. Про контракт з директором Павлоградського районного комунального підприємства „Павлоградська пересувна механізована колона“.
5. Про розгляд клопотання Вербківської сільської ради.
6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
7. Про план роботи районної ради VIІ скликання на ІІ півріччя 2018 року.Після розгляду питань порядку денного виступила Приходько Л.В., начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, яка ознайомила депутатів з результатами дистанційного навчання на електронному курсі „Мистецтво жити в громаді“.
Ініціатори курсу – Дніпропетровська обласна рада, Дніпропетровський центр розвитку місцевого самоврядування за сприяння швейцарсько-українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні“ DESPRO.
Дуже приємно було привітати учасників та вручити сертифікати про успішне завершення курсу.
постійна комісія районної ради з питань АПК, благоустрою населених пунктів району та розвитку підприємництва на селі
постійна комісія районної ради з правових питань, Регламенту, депутатської діяльності та етики, адміністративно-територіального устрою, соціально-культурної сфери, взаємодії з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями та засобами масової інформації
постійна комісія районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління спільною власністю територіальних громад


постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, екології, використання земельних та природних ресурсів, торгівлі та побутового обслуговування населення