www.pavl.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Павлоградський район >> Проекти рішень районної ради
Про затвердження Програми зайнятості населення Павлоградського району на 2023-2027 роки
Версія для друку Написати листа
П Р О Є К Т Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження Програми зайнятості населення Павлоградського району на 2023-2027 роки

Керуючись законами України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про зайнятість населення“, „Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття“, з метою забезпечення соціально-економічних, організаційних і правових умов для реалізації права громадян на працю на засадах державної політики зайнятості, соціального захисту населення в умовах безробіття, розглянувши звернення Павлоградської районної державної адміністрації від 13 квітня 2023 року № 1421/0/529-23, ураховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення та у справах ветеранів і учасників бойових дій, районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму зайнятості населення Павлоградського району на 2023-2027 роки (далі – Програма), що додається.
2. Рекомендувати учасникам Програми, установам, організаціям та підприємствам району забезпечувати своєчасне виконання заходів, передбачених цією Програмою.
3. Рекомендувати відділу економіки та агропромислового розвитку районної державної адміністрації щорічно надавати районній раді узагальнену інформацію щодо реалізації заходів Програми.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, соціальної сфери, у справах ветеранів і учасників бойових дій, взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Новая програма 2023-2027 Район.rarНовая програма 2023-2027 Район.rarДодаток 1 до Програми.rarДодаток 1 до Програми.rarДодаток 2 до Програми.rarДодаток 2 до Програми.rarГолова районної ради Д.ПАВЛОВ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор