Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.ua


Богуслав… Край смарагдових рівнин, голубих озер, край мовчазних степових могил сивої давнини. Природа обдарувала цей куточок і красою і багатством. Село Богуслав розташоване на південно-східній частині Павлоградського району ( в 16 км від районного центру м. Павлограда) , на лівому березі річки Самари.

Згадка про село вперше датується 1784 роком. І ось уже 235 років село живе і процвітає. До святкової дати підготувались всі установи, які знаходяться на території Богуславської сільської ради. 20 вересня 2019 року у Богуславі святкували День села. Центр був прикрашений чудовою декоративною виставкою, від якої не відходили діти. Та і дорослі ззадоволенням фотографувались біля неї. А підготували виставку працівники сільської бібліотеки Бабченко Т.В. ,Антонян Т.Г. та завідувач музеєм Надточій Т.М. Дивувала своєю фантазією виставка Богуславської амбулаторії. А яких казкових героїв зробили учні Богуславської ЗШ І-ІІІ ступенів! Оригінальні виставки підготували дитячі садочки«Сонечко» і «Малятко». А працівники сільського стадіону привітали всіх розкішним букетом. Ярмарок також був багатим на різні смаколики. На урочистому концертінагороджували переможців сільського конкурсу «Краща садиба»,ними стали: Снапкова Н.І., Кривсун М.О. і Кривсун А.Г., Дьяков П.І. та Дьякова Ю.В. Вітали сімейні пари, які відмітили «золоте весілля». Подяками від сільського голови та подарунками були нагороджені ветерани праці та богуславці з активною життєвою позицією. А коли на сцену запросили учасників АТО для вручення премій, то оплески не затихали довгий час.

В номінації «Відкриття року» перемогли учасники вокально-інструментального ансамблю, до складу якого входять Гладкий В., Яковлев І., Кузьмич Я. та Потапова О.

Дарували свої пісні народний фольклорний ансамбль «Богуславочка», народний хор імені С. Кулика та виконували улюблені танці зразкова студія сучасно-естрадного танцю «Лего». З святом приїхали привітати богуславців дует «Весна» Богданівського будинку культури. Увечорі жителів та гостей села чекав ще один сюрприз – фаєр-шоу, а потім смачна каша, юшка.

Всі знають, що Богуслав славиться вирощуванням овочів та фруктів. Поділитись своїм урожаєм вирішили небайдужі жителі села. На святі було проведено акцію «Дари осені». Відгукнулось багато людей. Все зібране відвезли у Троїцький ТЕРЦЕНТР. Щиро дякували за допомогуі персонал ,і ті,хто перебуває в ньому.

Жодне свято не проходить без допомоги спонсорів. Богуславці щиро вдячні Кондрачуку В.В і Кондрачуку С.В., ( директори СФГ «Шторм»), Чорному М.І., ( директор СФГ «Максимум -2007»), Самойлову Ю.В.,( Павлоградагропродукт) ,директор КусануКлеману ( директор ТОВ АГРО КМР), Антоняну К.З. ( директор ТОВ «Евробуд Плюс») і підприємцям Богуслава.

А Богуслав , наш рідний край ,нехайз кожним роком стає кращим і багатшим.Стаття завідувача народним історико-краєзнавчим музеєм Надточій Т.М.

Фото Антонян Т.Г.