Павлоградський район
www.pavl.dp.gov.uaДорогі працівники освіти,
ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

Прийміть найтепліші та щирі вітання

з професійним святом - Днем вчителя!
Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.
Це свято вшановує професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, Ви назавжди залишаєтесь з ними, і Ваша наука, Ваш досвід, Ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.
Висловлюю Вам свою вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою та любов’ю до дітей і рідного краю.
Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала справою життя, якій було віддано так багато енергії, знань та душевного тепла.
Нехай щирі слова подяки звучать для Вас не тільки у свята, а й щоденно.
Міцного здоров’я, мужності, стриманості, віри у свої сили, вагомих здобутків у повсякденній праці, родинного щастя і добра бажаю всім Вам на довгі роки. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


З повагою
голова Павлоградської районної ради
Н. ГРИМАЙЛО